Нема производи во вашата кошничка.

Дом и Кујна

11-16 of 16

 • 8 грешки кои веројатно ги правите во кујната

  8 грешки кои веројатно ги правите во кујната

  Дали имате чувство дека поминувате многу време во кујната, всушност премногу? Ова може да се должи на фактот дека правите одредени грешки кои ви одземаат многу од скапоценото време. Дали сакате да знаете како да ги правите работите побрзо и поефикасно?
  Прочитајте повеќе 
 • 5 Одлични совети за работа од дома

  5 Одлични совети за работа од дома

  Многумина од вас најверојатно избраа да работат од дома, поради моменталната ситуација. И можеби, на почеток, нема да ви се чини толку различни – отсега ќе работите од масата во кујна наместо во канцеларија, сепак, треба да ги имате во предвид неколку работи. Ако не сте сигурни како да ја организирате работата од дома, ние имаме неколку корисни совети кои ќе ви помогнат во овие тешки времиња.
  Прочитајте повеќе 
 • Решение за сушењето на алишта во ладните зимски денови

  Решение за сушењето на алишта во ладните зимски денови

  Сушењето на алишта дома е дополнителен проблем поради создавањето на влага и мувла и тоа што тие зафаќаат многу простор, па ние треба да се движиме како низ лавиринт во сопствениот дом.
  Прочитајте повеќе 
 • Премиум Дополнителна Гаранција

  Премиум Дополнителна Гаранција

  Ние во Студио Модерна веруваме дека вашата сатисфакција од нашите производи е од најголема важност. Затоа сме пресреќни да ви ја понудиме Премиум Дополнителна Гаранција која ќе ви овозможи екстра бенефити за ништо да не застане помеѓу вас и вашиот спокој.
  Прочитајте повеќе 
 • Лесни начини како најбрзо да го исчистите домот

  Лесни начини како најбрзо да го исчистите домот

  Сакате да поминете повеќе време со семејството, но чистењето ви одзема премногу од тие моменти? Не грижете се, имаме совети како брзо и едноставно да го исчистите просторот!
  Прочитајте повеќе 
 • Нови трикови за супербрзо и успешно пеглање

  Нови трикови за супербрзо и успешно пеглање

  Постојат денови кога навистина сме мрзеливи и уморни, па најмалку што сакаме е да ја поставиме даската за пеглање и да ја земеме пеглата в раце. Пеглањето е со сигурност една од најздодевните домашни обврски, но на маките конечно им дојде крајот.
  Прочитајте повеќе 

11-16 of 16