Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 
 • Само денес! Storm Vac за 2.490 ден.
  2.490 ден.

  Само денес! Storm Vac за 2.490 ден.

  Специјална понуда! Нарачајте ја феноменалната Storm Vac Правосмукалка со дури 62% ПОПУСТ

  Побрзајте и одберете веднаш!

  Редовна цена: 6.580,00 ден.

  Специјална цена: 2.490,00 ден.

  Само денес! Storm Vac за 2.490 ден.
  2.490 ден.

  Само денес! Storm Vac за 2.490 ден.

  Нарачајте ја феноменалната Storm Vac Правосмукалка со 62% ПОПУСТ!

 • Electric Pressure Мултикукер
  -30% и подарок

  Electric Pressure Мултикукер

  Мултикукер - повеќенаменски апарат за готвење, кој ќе готви место вас.

  Специјална понуда, со ПОПУСТ и ПОДАРОК Delimano JOY Електричен бокал.

  Редовна цена: 9.990,00 ден.

  Специјална цена: 6.990,00 ден.

  Kлуб 5* цена: 6.290,00 ден.

  Electric Pressure Мултикукер
  -30% и подарок

  Electric Pressure Мултикукер

  Специјална понуда, со ПОПУСТ и ПОДАРОК Delimano Електричен бокал.

 • 50% ПОПУСТ на Aloe Vera Над-душек

  50% ПОПУСТ на Aloe Vera Над-душек

  Надградете ја секоја површина за спиење.

  Специјалнa ограничена понуда со дури до 50% ПОПУСТ!

  Побрзајте и одберете веднаш!

  Редовна цена: 5.980,00 ден.

  Специјална цена: 2.990,00 ден.

  50% ПОПУСТ на Aloe Vera Над-душек

  50% ПОПУСТ на Aloe Vera Над-душек

  Специјалнa понуда со 50% ПОПУСТ! Побрзајте и одберете веднаш!

 • Кујнски робот со ПОПУСТ!
  -44%

  Кујнски робот со ПОПУСТ!

  Нов, редизајниран, моќен процесор на храна кој го носи готвењето на ново ниво.

  Делимано Кујнски робот, сега со специјален ПОПУСТ!

  Редовна цена: 12.390,00 ден.

  Специјална цена: 6.990,00 ден.

  Кујнски робот со ПОПУСТ!
  -44%

  Кујнски робот со ПОПУСТ!

  Делимано Кујнски робот, сега со специјален ПОПУСТ!

 • Wellneo 3D Шиатсу Масажер
  подарок

  Wellneo 3D Шиатсу Масажер

  Со 41% ПОПУСТ и ПОДАРОК Перница!

  Wellneo 3D Шиатсу Масажер
  подарок

  Wellneo 3D Шиатсу Масажер

  Уникатна и незаборавна 3D масажа на вашето тело. Со ПОПУСТ и ПОДАРОК!

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Категории

statii
Статии
vodici
Водичи
Prodavnici
Продавници
katalog
Kаталог