Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Добредојдовте во Клуб 5*

Придружете се на клубот со повеќе од 2.000.000 членови ширум светот!

02 3094-550

Станете Клуб 5* член и уживајте во одличните предности кои ги имаат нашите членови!

Дали сакате да купувате со ексклузивни привилегии? Дали сакате да штедите со секоја нарачка и да добивате понуди достапни само за Вас? Станете Клуб 5* член и искористете ги сите овие привилегии.

Голем број на производи достапни само за Вас

Клуб 5* е посебна програма од нашите брендови Dormeo, Delimano, Top Shop, Walkmaxx, Rovus и Wellneo. Само со Клуб 5*, секогаш ќе имате пристап до нашите најатрактивни попусти, изненадувања и понуди со вредни подароци.

Искористете ги сите предности веднаш!

Клуб 5* е програма со која ќе ги почувствувате привилегиите уште веднаш по Вашата прва нарачка.

Повеќе за Клуб 5% правилата кликнете тука.

Станете Клуб 5* член и

добијте подарок!

Станете Клуб 5* член и ќе добиете ПОДАРОК Rovus Апарат за вертикално пеглање во вредност од 1.890 ден.

2 вида на членство за нашите Premium и Exclusive купувачи

Станете член уште денес и почнете со користење на нашите привилегии – можете да одберете некое од двете Клуб 5* членства. Не само вие, предностите од Клуб 5* може да ги користат и останатите членови од Вашето семејство.

Двете Клуб 5* членства се: Premium членство со важност од 1 година и Exclusive членство со важност од 2 години. Доколку ви се потребни дополнителни информации или имате прашања, ве молиме да се јавите на 02 3094-550 .

Предности на Клуб 5* Членствата:

Premium членство

важност од 1 година

1.390 ден.

 • Клуб брошура

  Попусти и понуди на наши производи

 • Попусти од наши партнери

  Специјални понуди подготвени заедно со нашите партнери

 • Вредносни ваучери

  Ваучери во вредност од 2x300 ден. и 2x400 ден. (важност 4 недели)

 • Дополнителна гаранција

  Гаранција од 12 месеци на електрични производи.

 • Вреден подарок

  Со секое зачленување, добивате вреден подарок

 • Наградни игри

  Учество во специјални наградни игри

 • Најдобри понуди од нашите брендови

  достапни само за Клуб 5* купувачи

 • Бесплатен каталог

  доставен до вашиот дом

Нарачајте Клуб 5* Premium членство за 1.390 ден.

Exclusive членство

важност од 2 години

2.390 ден.

 • Подарок за роденден

  за вашиот ден да биде посебен

 • Вреден Дормео ПОДАРОК

  Се секој купен душек, добивате вреден ПОДАРОК од Дормео.

 • Вреден Делимано ПОДАРОК

  Со секој купен сет од Делимано, добивате вреден Делимано подарок.

 • Клуб брошура

  со попусти и понуди на наши производи

 • Попусти од наши партнери

  Специјални понуди подготвени заедно со нашите партнери

 • Вредносни ваучери

  Ваучери во вредност од 2x300 ден. и 2x600 ден. (важност 4 недели)

 • Ваучери за достава

  во вредност од 3x400 ден.

 • Дополнителна гаранција

  Гаранција од 18 месеци на електрични производи.

 • Вреден подарок

  Со секое зачленување, добивате вреден подарок

 • Наградни игри

  Учество во специјални наградни игри

 • Најдобри понуди од нашите брендови

  достапни само за Клуб 5* купувачи

 • Бесплатен каталог

  доставен до вашиот дом

Нарачајте Клуб 5* Exclusive членство за 2.390 ден.
Погледнете ги условите за користење тука

Тука сме да Ви помогнеме!

За повеќе информации и помош при нарачување, јавете се на: 02 3094-550.

Дополнителни предности од партнерите на Клуб 5*

Разгледајте ја листата подолу и дознајте што сè нудат нашите партнери за Вас:

 • Хотел Парк

  Хотел "Парк" и хотел "Десарет"

  10 % попуст од 01.06.2019 до 30.09.2019

  Хотел "Парк" и хотел "Десарет"

 • MY TIME

  MY:TIME

  10% попуст на новата колекција во MY:TIME

  MY:TIME

 • PS Fashion

  P.S. Fashion

  10% на новата колекција и дополнителни 5% на веќе намалените артикли.

  P.S. Fashion

 • Ramus

  Лабораториjа Рамус

  10% попуст на сите анализи во Биохемиска Лабараторија Рамус

  Лабораториjа Рамус

 • Дентал Арт

  Стоматологија Дентал Арт

  Заштеда од 2.000 до 5.000 денари на фиксни протези или 10% попуст на сите стоматолошки услуги.

  Стоматологија Дентал Арт

 • Салон за убавина Silhouette

  Салон за убавина Silhouette

  Пакет за убавина - попуст од 55%. Заштедете 3.800 ден. 2 кавитации + 2 микро-компјутер + 2 слим тон за само 3.000 ден.

  Салон за убавина Silhouette

 • АСУЦ Боро Петрушевски

  АСУЦ Боро Петрушевски

  Ваучер од 3.500 ден. - За услуги поврзани со автошколата при АСУЦ „Боро Петрушевски“ - Скопје. 15% попуст на технички преглед.

  АСУЦ Боро Петрушевски

 • САВА осигурување а.д.

  САВА осигурување

  Осигурување на домот со попуст од 500 ден. за полиса и Каско осигурување со попуст од 1.000 ден. за полиса.

  САВА осигурување

 • Неуромедика

  Неуромедика

  Специјална понуда од 900 ден. за третман со хијалуронски филери.

  Неуромедика

 • АРС Ламина

  АРС Ламина

  10% намаление на книги во издание на АРС Ламина и 30% намаление на изданијата од едицијата Лауреати.

  АРС Ламина

 • Оптика Zeiss

  Оптика Zeiss

  Попуст 15% на пакет купена диоптриска рамка и стакла и Попуст од 15% на целата колекција на очила за сонце (освен производите кои се веќе на попуст).

  Оптика Zeiss

 • Центар за странски јазици

  Центар за странски јазици

  10% попуст на сите курсеви - Важи за сите новозапишани членови, доколку има оформено група за бараниот курс.

  Центар за странски јазици