Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Wellneo Supreme Додатоци за Апарат за измазнување на пети

Photo
Video

Дали поседувате или размислувате да си нарачате Wellneo® Апарат за измазнувањ ена пети? Ако вашиот одговор е да, можете да си нарачате и дополнителни 2 парчиња ролери тука. Бидејќи трошењето на ролерите е нормално, тие мора редовно да се менуваат. Нарачајте ги Wellneo® Додатоците за Апаратот за измазнување на пети и и добијте 2 резервни ролери.

Wellneo Supreme Додатоци за Апарат за измазнување на пети
490,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Дали поседувате или размислувате да си нарачате Wellneo® Апарат за измазнувањ ена пети? Ако вашиот одговор е да, можете да си нарачате и дополнителни 2 парчиња ролери тука. Бидејќи трошењето на ролерите е нормално, тие мора редовно да се менуваат. Нарачајте ги Wellneo® Додатоците за Апаратот за измазнување на пети и и добијте 2 резервни ролери.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Ролери

Wellneo® Апаратот за измазнување на пети доаѓа со 2 ролери, секој наменет за различен тип на грубост на кожата. Едниот е одличен за редовна нега на петите, додека другиот ќе се погрижи за сувата и груба кожа, која никако да исчезне. Само изберете го ролерот кој ви е потребен за да ги постигнете совршените резултати. И поради ефикасноста на овој апарат, ролерите се трошат, потребно е редовно да го заменувате. Кога ќе дојде време, за вас ги имаме Wellneo® Додатоците за Апаратот за измазнување на пети. Нарачајте сега и добијте ги со достава до дома.

Wellneo Supreme Callus Remover Attachment Head

Вклучено во пакувањето

  • Wellneo Supreme Callus Remover Attachment Head

    За неодамна појавена сува кожа и редовна грижа за стапалата

  • Wellneo Supreme Callus Remover Attachment Head

    За сува и дебела кожа, која тешко се отстранува

За Wellneo® Апаратот за измазнување на пети

Wellneo® Апаратот за измазнување на пети е апарат кој работи на батерии, па можете безбедно и лесно да го користите кога и каде и да сте. Има моќен мотор кој генерира неверојатни 10500 RPM (вртежи во минута) кои успешно ќе ја отстранат мртвата кожа и ќе ги измазнат распуканите пети. Wellneo® Апаратот за измазнување на пети ќе направи да се чувстувате прекрасно и подготвени за нови авантури.

Wellneo Supreme Callus Remover Attachment Head

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star