Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Dormeo Aloe Vera Двоен јорган

Photo
Video
-56%

Aloe vera двојниот јорган се состои од два јоргани со различна големина: еден потенок за употреба во текот на летото, подебел за пролет или есен, а можете да ги користите и двата заедно во текот на зимото. Овој сет од јоргани е многу мек и пријатен. Се пере во машина на 60°C. Се препорачува за оние со чувствителна кожа. Достапен е во 2 димензии: 140x200 см и 200x200 см.

Dormeo Aloe Vera Двоен јорган

Редовна цена: Од 6.780,00 ден. До


Специјална цена: Од 2.990,00 ден. До

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Aloe vera двојниот јорган се состои од два јоргани со различна големина: еден потенок за употреба во текот на летото, подебел за пролет или есен, а можете да ги користите и двата заедно во текот на зимото. Овој сет од јоргани е многу мек и пријатен. Се пере во машина на 60°C. Се препорачува за оние со чувствителна кожа. Достапен е во 2 димензии: 140x200 см и 200x200 см.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Покријте се со неверојатно мекиот и пријатен двоен јорган со Алое Вера

Уживајте во свежата, мека и топла прегратка секоја ноќ.

Алое Вера јорганот од Дормео е двоен јорган исполнет со Wellsleep влакна, и навлака која е збогатена со Алое Вера.

2во1 јорган за удобен сон во текот на целата година

Ако сакате да го замените дебелиот јорган за полесна летна прекривка, тогаш овој двоен јорган е вистинскиот за вас. Алое Вера двојниот јорган е направен од 2 одделни јоргани, потенок и подебел. Дополнително, можете да ги споите еден со друг и да добиете идеален јорган за најстудените ноќи.  

 

Дизајниран за релаксиран сон и за наспани утра

Dormeo Aloe Vera двојниот јорган е дизајниран за да ви обезбеди неверојатна удобност, пријатен допир и едноставно одржување. Навлаката е збогатена со Алое Вера.

Придобивки:

 • Збогатен со Алое Вера
 • Обезбедува свежа и сува средина за спиење
 • 2во1: два јоргани кои се спојуваат
 • Полнет со Wellsleep микровлакна
 • Екстра мек и удобен
 • Дише
 • Може да се користи во текот на целата година
 • Едноставен за одржување
 • Се пере во машина на 60°C
 • Хипоалерген
Технички карактеристики
Димензија 140x200см, 200x200см.
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење
Навлака Пакување: 100% полиестер (softdream микровлакна) со Алое Вера
Полнење 50% вискоза / 50% полиестер (Wellsleep® микровлакна),150gsm & 250 gsm
Се пере во машина 60°C
Сезона цела година

Рецензии од купувачи 4 рецензии

5

4 рецензии

4 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Klerensz

www.dormeo.hu

Мора да го купите
Многу супер, можам само да го препорачам. Лесно, меко и топло.

Andi

www.dormeo.hu

Пријатно е и за зима и за лето. Лесно, меко и многу топло.

Elvira

www.dormeo.hu

Ова ќе биде мојата 4-та ноќ со јорганот „Алое вера 4 сезони“. Неговата мекост и топлината е магична. Не би го заменил за ништо на светот. Можам само да го препорачам. Совршен подарок за празниците. Ви благодарам Дормео.

Vica

www.topshop.hu

Ми се допаѓа многу. Лесно, меко и многу топло. Бидејќи може да се преклопи, имам две ќебиња: едно за лето и едно за зима.

4 производ(и)