Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Wellneo Supreme Blade Wet&Dry Резервно сечило

Photo
Video

Wellneo® Supreme Blade Wet&Dry Резервното сечило е заменско сечило за  Wellneo® Supreme Blade Wet&Dry. Иако е дизајнирано за долготрајност, редовно менувајте ја главата за да овозможите оптимални резултати. Замената се препорачува еднаш годишно, за најдобри резултати.

Wellneo Supreme Blade Wet&Dry Резервно сечило
890,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Wellneo® Supreme Blade Wet&Dry Резервното сечило е заменско сечило за  Wellneo® Supreme Blade Wet&Dry. Иако е дизајнирано за долготрајност, редовно менувајте ја главата за да овозможите оптимални резултати. Замената се препорачува еднаш годишно, за најдобри резултати.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Револуционерно сечило

Ако барате резервно сечило за вашиот WELLNEO SUPREME BLADE WET & DRY, не барајте повеќе. Иако тој е дизајниран со долготрајност на ум, редовно заменувајте го за да добиете оптимални резултати.

  • Заоблени врвови на сечилата кои ја штитат вашата кожа
  • Повеќе од 200 контактни точки за отстранување на влакната
  • Ги отстранува влакната во 2 насоки за најдобри резултати
Wellneo Supreme Blade Wet&Dry Replacement Blade

За Wellneo Supreme Blade Wet&Dry

Wellneo Supreme Blade Wet&Dry е иновативен апарат со револуционерен дизајн на сечилото, за нежно и ефикасно отстранување на влакната од телото и лицето. Дизајнот на сечилото овозможува тој да работи во две насоки, за удобна и безболна употреба без креми за бричење или вода.

Wellneo Supreme Blade Wet&Dry Replacement Blade

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star