Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Wellneo Shiatsu Swing Масажер за грб и рамена

Photo
Video
-5%
Олеснете ја болката и уморот во грбот со Wellneo® Shiatsu Swing Масажерот за грб и рамена. Благодарение на новите опции за масажа, тој може да опфати поголем дел од грбот и со флексбилните глави за масажа да ја следи линијата на 'рбетот. Нема потреба да ги прескокнувате рамената, овој масажер е доволно висок за да уживате во масажа на цел грб. Уживајте во шиатсу масажа, масажа со ролери, вибрации и терапија со загревање!
Wellneo Shiatsu Swing Масажер за грб и рамена

Редовна цена: 10.490,00 ден.


Специјална цена: 9.990,00 ден.

Од 7.990,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо
Олеснете ја болката и уморот во грбот со Wellneo® Shiatsu Swing Масажерот за грб и рамена. Благодарение на новите опции за масажа, тој може да опфати поголем дел од грбот и со флексбилните глави за масажа да ја следи линијата на 'рбетот. Нема потреба да ги прескокнувате рамената, овој масажер е доволно висок за да уживате во масажа на цел грб. Уживајте во шиатсу масажа, масажа со ролери, вибрации и терапија со загревање!
Дознајте повеќе
Детали за производот

Ресетирајте го умот и телото со релаксирачка масажа

По долг ден на работа, сите треба да одвоиме момент да се опуштиме и релаксираме. Прескокнувањето на овој важен чекор, неизбежно води до зголемена тензија, иритација, дури и болки во мускулите. Затоа, ресетирајте го телото и умот со релаксирачка масажа.

Нема потреба да го напуштате домот - Wellneo® Shiatsu Swing Масажер за грб и рамена е одличен терапевт кој ќе направи магија на вашиот грб и ќе ве ослободи од напнатоста и уморот во мускулите.

Wellneo Shiatsu Swing Back and Shoulder Massager

Прецизна масажа во вашиот дом

Wellneo® Shiatsu Swing Масажерот за грб и рамена опфаќа поголем дел од грбот, поради што особено е добар за лица кои имаат проблеми со лумбалниот дел. Дополнително:

 • Има прилагодливи и флексибилни глави за масажа кои совршено одговараат на S-линијата на 'рбетот.
 • Нема потреба да ги прескокнувате рамената - за разлика од повеќето масажери, овој е доволно висок за да ве измасира од опашката до вратот.
 • Нуди прецизна масажа, па лесно ќе ги погоди сите места.
Wellneo Shiatsu Swing Back and Shoulder Massager

Како функционира?

Wellneo® Shiatsu Swing Масажерот за грб и рамена нуди длабинска масажа за целото тело со 3 автоматски програми за масажа. Дополнително, има терапија со загревање со цел да се зголеми ефектот од масажата.

 • Wellneo Shiatsu Swing Back and Shoulder Massager

  Shiatsu swing масажа

 • Wellneo Shiatsu Swing Back and Shoulder Massager

  Масажа со ролери

 • Wellneo Shiatsu Swing Back and Shoulder Massager

  Вибрациска масажа

 • Wellneo Shiatsu Swing Back and Shoulder Massager

  Терапија со загревање

Најдобриот 4во1 масажер за грб

Единствениот терапевт за масажи кој ќе ви биде потребен

Wellneo® Shiatsu Swing Масажерот за грб и рамена покрива 4 зони за масажа:

 • долен дел на грбот,
 • горен дел на грбот,
 • цел грб,
 • задник и бутови.

Пробајте и ја масажата на едно место, опција која се прилагодува и се фокусира на одредено место на грбот.

Wellneo Shiatsu Swing Back and Shoulder Massager

Интензивна длабинска масажа за целиот грб и рамена

Брзо темпо на живот и постојан притисок за резултати? Во Wellneo, разбираме низ што поминувате. Со обезбедување на длабинска масажа на ткивото на целиот грб, Wellneo® Shiatsu Swing Масажерот за грб и рамена ќе ви овозможи да бидете опуштени, полни со енергија и подготвени да се справите со сите предизвици. Неговите 4 флексибилни шиатсу глави за масажа работат напорно, додека вие се опуштате. Затворете ги очите и почувствувајте ја тензијата и непријатноста во мускулите како си заминуваат.

 • Имате потреба од повеќе? Прилагодете го интензитетот со далечинскиот управувач.
Wellneo Shiatsu Swing Back and Shoulder Massager

Без стрес било каде

Друга фантастична карактеристика на овој масажер е тоа што тој е практичен за носење. Ако имате еден од тие денови кога сѐ ви е стресно? Вклучете го масажерот и оставете го да ја направи својата магија.

Без разлика дали сте дома, гледате телевизија или се опуштате на друг начин, масажерот лесно се мести и лесно се пакува.

Wellneo Shiatsu Swing Back and Shoulder Massager

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star