Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Wellneo 5во1 Фитнес часовник/тракер

Photo
Video

Запознајте го вашиот нов фитнес тракер: Wellneo 5 во 1 Часовникот има јасен дисплеј кој лесно се чита и одлична батерија, кои ќе го прикажат бројот на чекори кои сте ги направиле, потрошените калории, поминатото растојание и целокупното активно време. Дизајниран за да се вклопи во секоја ваша комбинација, дури и може да се користи како класичен часовник.

Wellneo 5во1 Фитнес часовник/тракер
1.490,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Запознајте го вашиот нов фитнес тракер: Wellneo 5 во 1 Часовникот има јасен дисплеј кој лесно се чита и одлична батерија, кои ќе го прикажат бројот на чекори кои сте ги направиле, потрошените калории, поминатото растојание и целокупното активно време. Дизајниран за да се вклопи во секоја ваша комбинација, дури и може да се користи како класичен часовник.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Никогаш не било полесно да останете во форма

Да бидеме искрени, одржувањето на формата и редовното вежбање е тешко, тогаш зошто да не си најдете помош? Зборуваме за една од најмоќните алатки во фитнесот која оди на вашиот зглоб - личен фитнес тракер. . Wellneo 5 во 1 Часовникот ќе биде ваш тренер и ваша навивачка. Штом сте опремени со ваков фитнес тракер, ќе ги имате сите информации потребни за да ги достигнете вашите цели.

Wellneo 5in1 Activity Watch

Вашиот нов личен фитнес тракер

Запознајте го вашиот нов личен фитнес тракер: повеќенаменскиот Wellneo 5 во 1 Часовник! Овој практичен уред ќе ја следи вашата активност каде и да одите. Има неколку корисни карактеристики кои го прават овој фитнес тракер незаменлив:

  • од многуте функции: броење чекори, поминато растојание, потрошени калории и време на активност,
  • добивате целосно независен уред кој може да се користи самостојко, без апликација, без телефон или софтвер,
  • има дигитален дисплеј кој е јасен и лесно се чита,
  • има тенок дизајн со удобна силиконска прерамка,
Wellneo 5in1 Activity Watch Wellneo 5in1 Activity Watch

Лесно се прилагодува за детално следење

За сите кои сакаат да се во тек, Wellneo 5во1 Часовникот нуди детално следење, дури и ви овозможува персонализација со вашата тежина и должина на чекор, со само 2 копчиња. Податоците кои ги прикажува се разбирливи и се клучен чекор кон успех. Овој уред ќе ве мотивира да ги постигнете целите со цел да го промените вашиот животен стил кон подобро. Така што не забравајте да го ставите на раката, особено кога го шетате вашето милениче или пак џогирате.

  • Wellneo 5in1 Activity Watch
  • Wellneo 5in1 Activity Watch
  • Wellneo 5in1 Activity Watch

Практичен и лесен за употреба

Неговиот ЛЦД екран има големина од 2,1 x 1,2 см и нуди јасна слика. Боите се светли што ги прави бројките лесни за чистање. Батеријата е вклучена и можете да го користите веднаш штом го извадите од кутијата. Нема потреба да го поврзувате со телефонот, да преземате апликации или да го поврзувате преку Bluetooth - Wellneo 5 во 1 Часовникот функционира самостојно.

Wellneo 5in1 Activity Watch

Стилски дизајн

Wellneo 5 во 1 Часовникот има удобна силиконска прерамка и елегантиен дизајн кој нема да ви пречи во вашите модни избори. Без разлика дали ќе го сметате за паметна алка или електронски чувар на вашето здравје и животен стил, едвај ќе го забележувате на вашиот зглоб.

Ако барате уред со пристапна цена, како вовед во светот на следење на фитнес активности, ова е одлично место за почеток.

Wellneo 5in1 Activity Watch

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star