Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Storm Vac Правосмукалка, Сет ножеви и Класична перница

Photo
Video

3во1 правосмукалката која може да се користи како вертикална, рачна или полу-рачна, за отстранување на нечистотии, прашина и ѓубре од секоја површина. Сет кујнски ножеви со држач, изработени од не'рѓосувачки челик и нелеплива облога од титаниум со ергономски рачки. Dormeo My Comfortable Класична перница полнета со Wellsleep® напредни микровлакна.

Storm Vac Правосмукалка, Сет ножеви и Класична перница
11.060,00 ден.
Бесплатна достава
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 5
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

3во1 правосмукалката која може да се користи како вертикална, рачна или полу-рачна, за отстранување на нечистотии, прашина и ѓубре од секоја површина. Сет кујнски ножеви со држач, изработени од не'рѓосувачки челик и нелеплива облога од титаниум со ергономски рачки. Dormeo My Comfortable Класична перница полнета со Wellsleep® напредни микровлакна.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Storm Vac Правосмукалка - Паметен и лесен начин на чистење

Дали вашата правосмукалка е тешка и мачна за преместување? Дали со неа тешко се чистат дебелите теписи, аглите или просторот под мебелот? Тогаш, време е да ја погледнете новата Rovus Storm Vac Правосмукалка- лесно, повеќенаменско и моќно решение за чистење на домот, во компактно и стилско пакување.

3-во-1 дизајн за да исчистите секаде во домот

Rovus Storm Vac Правосмукалката е паметно дизајнирана з да ви обезбеди повеќенаменска правосмукалка за најдобра цена. Додатоците кои лесно се местат прават оваа правосмукалката брзо и лесно да се претвори од вертикална во рачна. Заедно со класичната папуча, со низок профил за да ја собере под мебелот и додатокот за тесни отвори, лесно ќе ги исчистите тешко достапните места во домот каде што се собираат трошки, прашина, влакна од миленици и др. Со кабел од 5м, ќе можете да чистите без да треба често да го преместувате кабелот од еден во друг штекер.

Совршен сет ножеви за сите ваши потреби во кујната

Во денешно време кога изборот на ножеви е толку голем, овој сет ножеви ќе ви овозможи сè што ви е потребно во кујната. Со челичните сечила со високи перформанси, овие ножеви се исклучиво остри и издржливи. Без разлика дали сакате да исечете тенки кришки леб или пак да излупите овошје и зеленчук, овој сет ножеви ќе ја олесни секоја задача.

Сетот се состои од:

 • Готварски нож 20 см.
 • Нож за леб 20 см.
 • Нож за сечење 20 см.
 • Универзален нож 12.5 см.
 • Нож за лупење 9 см.
 • Кујнси ножици
 • Острач
 • Држач кој може да се врти за 360°

Време е за нова перница?

Како и другата постелнина, перниците треба редовно да се перат и да се заменуваат со цел да имате безбедна, хигиенска средина за спиење. Висококвалитетните перници можат да ви понудат неколку години секојдневна употреба, затоа, вреди да изберете перница која ќе сотане свежа, цврста и прекрасна за спиење ноќ по ноќ.

My Comfortable Перница - подобар сон за сите

Квалитетниот сон е важен за менталното и физичкото здравје, но, со цел да се разбудите одморени потребна ви е правилна површина за спиење. Во комбинација со идеалниот душек и летвички, вистинскиот избор на перница е клучен за поздрав врат и грб. Со правилната поддршка за секоја положба на спиење, грб, стомак или на страна, My Comfortable Перницата може да постигне правилна поставеност на 'рбетот и квалитетен сон со цел да се разбудите освежени и без болки.

Дополнителни информации

Дополнителни информации:

 • Моќност: 600 W,
 • Волтажа: 220 – 240 V AC,
 • Фреквенција: 50-60 Hz,
 • Капацитет на садот за отпад: 700 мл.
 • Моќ на всмукување: 15 kPa
 • Хепа филтер
 • Должина на кабел: 5м.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star