Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Storm Vac Правосмукалка, Rovus Пегла и Aloe Vera Перница

Photo
Video
Rovus Storm Vac Правосмукалката го олеснувa чистењето на нередот низ домот. Лесно и едноставно испеглајте ги сите ткаенини. Со моќност од 2200 W која лесно може да се прилагоди на различни температури во зависност од видот на ткаенина за пеглање. Класична перница со меки микровлакна.
СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА! Нарачајте Storm Vac Правосмукалка, Rovus Пегла и Aloe Vera Класична перница за само 4.990 ден.
Storm Vac Правосмукалка, Rovus Пегла и Aloe Vera Перница
14.050,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо
Rovus Storm Vac Правосмукалката го олеснувa чистењето на нередот низ домот. Лесно и едноставно испеглајте ги сите ткаенини. Со моќност од 2200 W која лесно може да се прилагоди на различни температури во зависност од видот на ткаенина за пеглање. Класична перница со меки микровлакна.
Дознајте повеќе
Детали за производот

Паметен и лесен начин на чистење

Дали вашата правосмукалка е тешка и мачна за преместување? Дали со неа тешко се чистат дебелите теписи, аглите или просторот под мебелот? Тогаш, време е да ја погледнете новата Rovus Storm Vac Правосмукалка- лесно, повеќенаменско и моќно решение за чистење на домот, во компактно и стилско пакување.

Rovus Storm Vac V3

Класична перница со меки микровлакна

Dormeo Aloe Vera перницата е класична перница полнета со Wellsleep® напредни микровлакна и е неверојатно мека, благодарение на навлаката изработена од 100% меки микровлакна со алое вера финиш.

Dormeo Aloe Vera Pillow Classic II

Лесно и едноставно испеглајте ги сите ткаенини

Со моќност од 2200 W која лесно може да се прилагоди на различни температури во зависност од видот на ткаенина за пеглање.

Благодарение на керамичката подлога, без тешкотии ќе ги испеглате и најгрубите ткаенини или пак меките кошули или постелнини.

Керамичка пегла
Дополнителни информации

Rovus Storm Vac V3 - Правосмукалка

 • Моќност: 600 W,
 • Волтажа: 220 – 240 V AC,
 • Фреквенција: 50-60 Hz,
 • Капацитет на садот за отпад: 700 мл.
 • Моќ на всмукување: 15 kPa
 • Хепа филтер
 • Должина на кабел: 5м.

Rovus Керамичка пегла

 • Прилагодлива температура
 • Контрола за променливо ниво на пареа
 • Заштита од прегревање
 • Светло индикатор
 • Напон: 220-240V, 50/60Hz
 • Моќност: 2200 W
 • Функции: Суво пеглање / Пареа / Комбинирано / Прскање / Само-чистење
 • Капацитет на садот за вода: 300 мл.
 • Димензии на подлогата за пеглање: 22.9 x 12.1 см.
 • Должина на кабелот: 1.9 м.
 • Керамичка подлога
 • Дополнителни функции: против бигор и против протекување
 • Боја: сива/розева-златна

Dormeo Aloe Vera Класична перница

 • Јадро - Wellsleep® напредни микровлакна
 • Висина -15 см
 • Димензија - 50x70см.
 • Дормео линија - Comfort
 • Дормео програма - спиење
 • Навлака - импегрирана алое вера

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star