Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Rovus Торбичка за Rovus 360 Апарат за миење под притисок

Photo
Video

Rovus 360 – Безжичниот Апарат за миење под притисок е компактна единица која нуди млаз вода под висок притисок каде и да ви е потребна, со повлекување на водата од чешма, кофа, река и повеќе. Идеален за чистење на автомобилот или миленичето, дури и за наводнување на градината. Сега, можете лесно да го чувате сетот заедно со оваа специјално дизајнирана торбичка со простор за сите делови.

Rovus Торбичка за Rovus 360 Апарат за миење под притисок
640,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 5
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus 360 – Безжичниот Апарат за миење под притисок е компактна единица која нуди млаз вода под висок притисок каде и да ви е потребна, со повлекување на водата од чешма, кофа, река и повеќе. Идеален за чистење на автомобилот или миленичето, дури и за наводнување на градината. Сега, можете лесно да го чувате сетот заедно со оваа специјално дизајнирана торбичка со простор за сите делови.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Моќта на чистењето со вода под висок притисок, кога и да ви е потребно

Rovus 360 - Безжичен апарат за миење под притисок може да ви помогне да ја зголемите моќта на чистењето со моќниот мотор кој обезбедува 22 бари притисок, за да можете директно да ја исчистете сета неистотија и маснотија. Оваа алатка вклучува црево од 6м за да може да ја извлече водата од чешма, шише, кофа, река или други избор и сад за средство за чистење за тврдокорни нечистотии.

Rovus 360 - Cordless Pressure Washer Carry Bag

Складирајте и чувајте го вашиот апарат со стил

Чувајте го вашиот апарат и сите негови делови безбедно складирани и подготвени за употреба со оваа стилска и специјално дизајнирана торбичка. Трајна и со рачки за носење и прерамка за рамо, ќе ви овозможи лесно складирање на вашиот систем за миење дома или во автомобилот, без да се грижите дека ќе загубите некој дел.

Rovus 360 - Cordless Pressure Washer Carry Bag

Rovus 360 линија

Новата Rovus 360 линија е паметно дизајнирана линија системи за чистење и алатки кои ја делата истата батерија или истата основна единица, овозможувајќи ви ја потребната боја за одлична флексибилност и вредност за парите. Оваа линија вклучува Апарат за миење под притисок, Рачна правосмукалка и Компресор за воздух.

Rovus 360 - Cordless Pressure Washer Carry Bag

Rovus 360 линија

Име на производ Вклучен полнач Вклучено батерија Производ
Rovus 360 - Безжичен апарат за миење под притисок
Rovus 360 - Cordless Pressure Washer
ДА ДА Rovus 360 - Cordless Pressure Washer
Rovus 360 - Безжична рачна правосмукалка
Rovus 360 - Cordless Hand Vac
НЕ НЕ Rovus 360 - Cordless Hand Vac
Rovus 360 - Компресор за воздух
Rovus 360 - Air Compressor
НЕ НЕ Rovus 360 - Air Compressor
Сет резервни филтри за Rovus 360 Безжична рачна правосмукалка
Rovus 360 - Cordless Hand Vac Filters
НЕ НЕ Rovus 360 - Cordless Hand Vac Filters
Rovus 360 - Резервна батерија
Rovus 360 - Battery Pack
НЕ ДА Rovus 360 - Battery Pack
Торбичка за Rovus 360 Апарат за миење под притисок
Rovus 360 - Cordless Pressure Washer Carry Bag
НЕ НЕ Rovus 360 - Cordless Pressure Washer Carry Bag

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ