Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Rovus 360 - Компресор за воздух

Photo
Video

Rovus 360 Компресорот за воздух е компактен уред, безжичен и пренослив, со кој брзо и безбедно ќе ги надувате или издувавете гумите или другите предмети на надувување. Има манометар кој е лесен за читање, за оптимална контрола на притисокот. Работи со помош на основната единица и батеријата од Rovus 360 Безжичен Апарат за миење под притисок кои се продаваат посебно.

Rovus 360 - Компресор за воздух
1.690,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 5
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus 360 Компресорот за воздух е компактен уред, безжичен и пренослив, со кој брзо и безбедно ќе ги надувате или издувавете гумите или другите предмети на надувување. Има манометар кој е лесен за читање, за оптимална контрола на притисокот. Работи со помош на основната единица и батеријата од Rovus 360 Безжичен Апарат за миење под притисок кои се продаваат посебно.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Интегриран систем за безжични алатки

Новата Rovus 360 линија е паметно дизајнирана линија од системи за чистење и алатки кои ја делат истата батерија или основна единица, нудејќи ви ја потребната моќ и овозможувајќи ви ги најдобрите резултати. Заедно, добивате сет од безжични алатки кои ќе ги помогнат да ги одржувате сите делови од домот чисти и вашите гуми во одлична состојба - можете да ги користите каде и да сте.

Rovus 360 - Air Compressor

Надувајте, издувајте и проверете го притисокот со леснотија

Компресорот за воздух работи со главната единица од Rovus 360 Безжичниот апарат за миење со притисок и може да се користи каде и кога и да треба безбедно да надувате или издувате нешто или да го измерите точниот притисок.

Rovus 360 - Air Compressor
 • Rovus 360 - Air Compressor

  Гуми на автомобил

 • Rovus 360 - Air Compressor

  Гуми на велосипед

 • Rovus 360 - Air Compressor

  Спортски реквизити

 • Rovus 360 - Air Compressor

  Летни додатоци

Безбедно возење, подобро кампување

Користете го безжичниот компресор за воздух со сите возила за да го постигнете оптималниот притисок на гумите, со цел побезбедно возење, поекономична потрошувачка и поголема трајност на гумите. Чувајте го во автомобилот за итни случаи или понесете го на кампување, за да го користите на велосипедот, чамец на надувување или други слчични потреби. Сето ова, со допир на само едно копче.

Rovus 360 - Air Compressor

Дизајнирано за лесна употреба

Флексибилното црево ќе ви помогне да достигнете каде што ви е потребно, овозможувајќи ви слобода и лесна употреба. Големиот манометар лесно се чити и ви овозможува да го постигнете оптималниот притисок, секој пат, без опасност дека ќе ви пукне гумата. Поради тоа што овој компресор е безжичен и пренослив, можете да го користете секаде каде што ќе посакате.

Rovus 360 - Air Compressor

Работи на батерија на полнење

Како сите системи кои се дел од Rovus 360 линијата, Компресорот за воздух работи со моќна 18V 2000 mAh литиумска батерија. батеријата брзо се полни за 60-90 минути, а исто така, достапни се и резервни батерии за никогаш да не останете со празна батерија.

Имајте на ум дека Компресорот за воздух работи со основната единица и батерија од Rovus 360 – Безжичниот апарат за миење под притисок, кој се продава посебно.

Rovus 360 - Air Compressor

Сетот вклучува:

 • 1x Компресор за воздух

Забелешка: Главната единица не е вклучена

Rovus 360 - Air Compressor

Rovus 360 линија

Име на производ Вклучен полнач Вклучено батерија Производ
Rovus 360 - Безжичен апарат за миење под притисок
Rovus 360 - Cordless Pressure Washer
ДА ДА Rovus 360 - Cordless Pressure Washer
Rovus 360 - Безжична рачна правосмукалка
Rovus 360 - Cordless Hand Vac
НЕ НЕ Rovus 360 - Cordless Hand Vac
Rovus 360 - Компресор за воздух
Rovus 360 - Air Compressor
НЕ НЕ Rovus 360 - Air Compressor
Сет резервни филтри за Rovus 360 Безжична рачна правосмукалка
Rovus 360 - Cordless Hand Vac Filters
НЕ НЕ Rovus 360 - Cordless Hand Vac Filters
Rovus 360 - Резервна батерија
Rovus 360 - Battery Pack
НЕ ДА Rovus 360 - Battery Pack
Торбичка за Rovus 360 Апарат за миење под притисок
Rovus 360 - Cordless Pressure Washer Carry Bag
НЕ НЕ Rovus 360 - Cordless Pressure Washer Carry Bag

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ