Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Округла тава, Тава за пржење и JOY Кујнски сечко Про

Photo
Video

Округла тава со совршена димензија за вкусни и сочни јадења, на рингла и во рерна. Тавата за пржење е изработена со најквалитетни материјали, кои овозможуваат крајниот резултат да биде висококвалитетна нелеплива тава за пржење која совршено ќе се вклопи во вашата кујната. Олеснете си го сечкањето благодарение на овој компактен, електричен Delimano JOY Кујнски сечко Про.

Само до 08.05, добијте дополнителни 10% попуст во кошничка.
Округла тава, Тава за пржење и JOY Кујнски сечко Про
4.560,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Дополнителни информации
Кратко инфо

Округла тава со совршена димензија за вкусни и сочни јадења, на рингла и во рерна. Тавата за пржење е изработена со најквалитетни материјали, кои овозможуваат крајниот резултат да биде висококвалитетна нелеплива тава за пржење која совршено ќе се вклопи во вашата кујната. Олеснете си го сечкањето благодарение на овој компактен, електричен Delimano JOY Кујнски сечко Про.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Stone Legend Classic Округла тава 28 см.

Округла тава со совршена димензија за вкусни и сочни јадења, на рингла и во рерна. Оваа тава ја има идеалната димензија, во неа ќе можете да подготвувате секакви јадења, од вкусно месо до лазања. Delimano Stone Legend Classic Округлата тава има привлечен дизајн и е вистински практичен сад за готвење, може да се користи на сите видови рингли.

Stone Legend Classic Тава за пржење 28 см.

Нашата Delimano Stone Legend Classic Тавата за пржење е дизајнирана да готви рамномерно и да изгледа фантастично во вашата кујна. Изработена е од 5 слоеви од нелеплива Quantanium облога и 3 слоеви комбинација од јаглероден челик и емајл за ефикасно и поздраво готвење. Секое парче риба ќе биде совршено зготвено, а исто така, е совршена и за подготовка на палачинки.

JOY Кујнски сечко Про

Олеснете си го сечкањето без да треба да правите компромис на работниот простор во кујната, благодарение на овој компактен, електричен Delimano Joy Кујнски сечко Про. Можеби е мал, но има моќнот брзо да исечка лук, кромид, билки и јатки - сите состојки кои не би сакале да ги допирате. Има моќност од 200W и сечило од не'рѓосувачки челик за да може да исечка овошје, зеленчук, билки, јатки и дури потврди состојки, со леснотија.

Дополнителни информации

Stone Legend Classic Округла тава

  • Димензија 28см.
  • Капацитет 4л.

Stone Legend Classic Тава за пржење

  • Димензија 28см.
  • Капацитет 2,5л.

Joy Кујнски сечко Про

  • Напон: 220V - 240V;
  • Фреквенција: 50Hz/60Hz;
  • Моќност: 200W

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ