Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Gymbit Focus P1 Лента за трчање

Photo
Video
-35%

Gymbit моторизираната лента за трчање focus p1 ќе ви овозможи големо задоволство при постигнување на било која од вашите фитнес цели. Големиот ЛЦД екран покажува брзина, дистанца, време, калории и пулсот на раката. Тој има 12 претходно подготвени паметни спортски програми и 3 копчиња за инстант брзини. Лесен е за користење и лесен е за чување. Максимална дозволена тежина на корисникот: 110 кг.

Специјална понуда, само денес 10.04. до полноќ, со дури 35% ПОПУСТ!
Gymbit Focus P1 Лента за трчање

Редовна цена: 36.990,00 ден.


Специјална цена: 24.190,00 ден.

Цена на рати: 10 x 2419 ден
Бесплатна достава
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Не е на залиха во моментот. Ќе биде на залиха за најмалку 2 недели.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Gymbit моторизираната лента за трчање focus p1 ќе ви овозможи големо задоволство при постигнување на било која од вашите фитнес цели. Големиот ЛЦД екран покажува брзина, дистанца, време, калории и пулсот на раката. Тој има 12 претходно подготвени паметни спортски програми и 3 копчиња за инстант брзини. Лесен е за користење и лесен е за чување. Максимална дозволена тежина на корисникот: 110 кг.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Забрзајте го темпото со GymBit Motorized Treadmill Focus P1!

Не е важно дали сте професионалец или пак почетник, оваа лента за трчање ќе ви даде целосна контрола врз вашите фитнес цели.

Започнете!

 • 2HP мотор
 • Наклон од 0-12 степени
 • Прилагодлива мека облога која го амортизира притисокот
 • Мек систем за заштита на зглобовите
 • Голема површина за безбедно, стабилно и самоуверено трчање
 • Тивок систем со каиш
 • 12 однапред наместени програми
 • Едноставен екран
 • EKG сензори за пулс на рачките
 • Дел за контрола на брзината кој е поставен на рачката
 • Дел за контрола на наклонот
 • Се склопува
 • Тркала за лесен транспорт
 • 1.0 HP мотор (максимум: 2.0 HP)
 • Вградени тркала за лесно складирање и подвижност
 • Рачно склопување
 • LCD екран
 • 3 копчиња за брзо менување на брзината
 • 12 програми
 • Безбедносно копче за прекинување на работата на лентата
Технички карактеристики
Димензија преклопено: 64 x 55 x 137 см.;
Дополнителни карактеристики површина на лентата за трчање: 110 - 40 см.; копче за брзо запирање
Максимална тежина на корисник 110 kg
Моќност 1,0 - 1,5 HP
Опсег на брзина 0,8 - 12 km/h
Опсег на косина 0-12%
Програма за вежбање 12
Тежина 34 кг.
Тркала за транспорт Да
Фунцкии на екран брзина, време, калории, пулс, растојание

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

ane

www.topshop.com.mk

:)
super (Y)

1 производ(и)