Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

2 во 1 електричен тостер и скара

Photo
Video

Го сакате мирисот на убаво испечена храна на скара, но временските услови ги расипале вашите планови? Со 2 во 1 електричниот тостер и скара тоа веќе никогаш нема да ви се случи.

2 во 1 електричен тостер и скара
2.790,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Го сакате мирисот на убаво испечена храна на скара, но временските услови ги расипале вашите планови? Со 2 во 1 електричниот тостер и скара тоа веќе никогаш нема да ви се случи.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Имајте фантастичен пикник без оглед на временските услови и годишното време

Го сакате мирисот на убаво испечена храна на скара, но временските услови ги расипале вашите планови? Со 2 во 1 електричниот тостер и скара, тоа веќе никогаш нема да ви се случи. Сега можете да правите скара во средината на вашиот стан!

 • Печете пилешко, стекови, плескавици, колбаси или ребра
 • Потпекувајте зеленчук, риби или ракчиња

Уживајте во совршеното решение за вкусни јадења на скара, приготвени на здрав начин.

2 во 1 електричен тостер и скара

Лесна за користење и за чистење

Кога ја вклучувате плочата за скара, таа ќе се загрее за неколку минути, а потоа можете да ја прилагодите температурата. Плочата за скара содржи преливен отвор и сад за собирање маснотии, за собирање на непотребното масло или маснотии од храната.

2 во 1 електричен тостер и скара

Технички карактеристики и предности:

 • Термостат за прилагодување
 • Може да се користи како тостер или скара
 • Сад за собирање на вишокот маснотии
 • Подготвувајте различни оброци: бургери, стекови, кобасици, риба, зеленчук...
 • Рачка која останува ладна
 • Моќност: 1500W
 • Напон: 220-240 V 50/60 Hz
 • Димензии на плочата за готвење: 25 x 15 см.
 • Нелеплива подлога
 • Светло индикатор
2 во 1 електричен тостер и скара
Дополнителни информации
 • Термостат за прилагодување
 • Може да се користи како тостер или скара
 • Сад за собирање на вишокот маснотии
 • Подготвувајте различни оброци: бургери, стекови, кобасици, риба, зеленчук...
 • Рачка која останува ладна
 • Моќност: 1500W
 • Напон: 220-240 V 50/60 Hz
 • Димензии на плочата за готвење: 25 x 15 см.
 • Нелеплива подлога
 • Светло индикатор

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star