Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

 
[banner_timer]
 

Dormeo Siena Сет Анатомски перници

Photo
Video

Siena анатомската перница е изработена од мемори пена и целосно се прилагодува на обликот на главата и вратот. Одлична е за сите кои спијат на страна и на грб. Навлаката се вади и се пере на 40℃. Димензиите се 30х50см и добивате 2 перници во овој сет.

Dormeo Siena Сет Анатомски перници
3.380,00 ден.
2.535,00 ден. Клуб 5*
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Siena анатомската перница е изработена од мемори пена и целосно се прилагодува на обликот на главата и вратот. Одлична е за сите кои спијат на страна и на грб. Навлаката се вади и се пере на 40℃. Димензиите се 30х50см и добивате 2 перници во овој сет.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Балансирана поддршка за удобен сон

Dormeo Siena Анатомската перница е специјално дизајнирана за совршено да се прилагоди на обликот на вашата глава и врат и да обезбеди балансирана поддршка. Изработена е од квалитетна мемори перна за максимална удобност, со навлака која е третирана со CleanEffect® третман, а истата се вади и пере. 

Анатомска перница изработена од висококвалитетна мемори пена

Анатомскиот облик на Siena перницата ви обезбедува правилна позиција на 'рбетот за време на спиењето. Јадрото на перницата е направен од високквалитетна мемори пена со цел целосно да се прилагоди на обликот, тежината и топлината на главата и вратот. Нуди целосна поддршка на горниот дел на телото што ви овозможува поздрав и поквалитен сон.

Чиста и свежа околина за спиење

Навлаката на Siena анатомската перница е третирана со CleanEffect® третман за да обезбеди заштита од прашински грини, бактерии и непријатни миризби. Ова ја прави перницата соодветна за сите кои страдаат од алергии, бидејќи ви обезбедуваат чиста и свежа околина за спиење. Дополнително, страните на навлаката се изработени од AirX - „Airmesh“ материјал кој гарантира проветреност и сува околина за спиење.

Практична и удобна перница

Навлаката на перницата има 3D коцки кои ви даваат чувство на масажа и топлина. Навлаката е изработена од висококвалитетен полиестер и истата се вади и пере во машина на 40°C. Dormeo Siena Анатомскате перница е соодветна за сите кои спијат на страна и на грб а добивате 2 перници по цена на 1. Димензии: 30 х 50 см.

Технички карактеристики
Тип на перница анатомска
Јадро високоеластична полиуретанска пена (мемори пена)
Димензија 30x50см./10*8см.
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење
Навлака Навлака: 100% полиестер; Страни: 100% полиестер (AirX System); внатрешно јадро: 100% полиестер
Регулирање на влага Да
Се пере во машина Само навлаката на 40 °C

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Ubavka Stamenkovska

www.topshop.com.mk

Recenzija
Odlichna pernica koja mi pomognanda mi isceznat bolkite i vkochanetosta na vratot.

1 производ(и)

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.