Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

My Comfortable Light Јорган

Photo
Video

Заборавете на превртувањето и на жешките бессони ноќи, тука е новиот My Comfortable Light јорганот, специјално дизајниран за потоплите месеци. Има мека и удобна навлака и полнење од Wellsleep® микровлакна за волумен и терморегулација. Јорганот е бел со сребрени краеви, со димензија 140x200см и може да се пере во машина на 60°C.

My Comfortable Light Јорган
2.690,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Заборавете на превртувањето и на жешките бессони ноќи, тука е новиот My Comfortable Light јорганот, специјално дизајниран за потоплите месеци. Има мека и удобна навлака и полнење од Wellsleep® микровлакна за волумен и терморегулација. Јорганот е бел со сребрени краеви, со димензија 140x200см и може да се пере во машина на 60°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Јорган специјално дизајниран за топлите ноќи

Сите уживаме во квалитетен сон, но, не секој спие на ист начин. Некои спијат на стомак, на страна или на грб, некои сакаат да им е топло, други сакаат постудено. Ако ви станува многу жешко за време на летните ноќи, но, не сакате да спиете без прекривка, време е да си набавите нов лесен јорган кој дише и кој ќе спречи да се превртувате цела ноќ.

My Comfortable Light Јорган

Полнет со Wellsleep®, за чувство кое ќе го обожавате

Dormeo My Comfortable Light јорганот е полнет со Wellsleep® микеовлакна кои работат заедно за да создадат илјадници воздушни џебови, давајќи ви полн волумен и богата мекост, под кои ќе обожавате да спиете. Воздушните џебови прават јорганот да има одличен проток на воздух, што му обезбедува на телото удобна температура. Влакната имаат минимална апсорпција на влага, спречуваат чувство на лепливост и се природно отпорни на дамки.

My Comfortable Light Јорган

Посветено внимание на детали, лесен за одржување

Привлечната изработка на јорганот го одржува полнењето на место, без нерамними и празни делови, додека меката, бела навлака со сребрени краеви нуди класичен изглед. Јорган се пере во машина на 60°C и овозможува долготрајна хигиена и изглед на секогаш ново. Достапен во димензија 140х200см.

My Comfortable Light Јорган
Технички карактеристики
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star