Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Emotion Owl Зимските чорапи се изработени од мек памук и се допстани во црвена и сина боја. Нелизгачката подлога ги прави безбедни кога се носат без папучи, додека еластичниот раб значи дека тие ќе останат на место и ќе изгледаат фантастично долго време. Чорапите се перат на 30°C и се достапни во големи за деца од 2 до 10 години.

Dormeo Emotion Owl Зимски чорапи
690,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Emotion Owl Зимските чорапи се изработени од мек памук и се допстани во црвена и сина боја. Нелизгачката подлога ги прави безбедни кога се носат без папучи, додека еластичниот раб значи дека тие ќе останат на место и ќе изгледаат фантастично долго време. Чорапите се перат на 30°C и се достапни во големи за деца од 2 до 10 години.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Барате подарок кој е практичен и забавен?

Празниците се период за подарување, а забавен подарок кој ќе се искористи максимално дури и по празничната сезона се пар Emotion Owl Зимски чорапи, кои се комбианција од меки и удобни материјали со светол и разигран дизајн кој ќе го шармира секое дете.

Dormeo Emotion Owl Winter Socks

Квалитетни чорапи

Чорапите се изработени од памук кој е мек, траен и дише, а е особено нежен кон чувтвителната детска кожа. Дното на чорапите имаат нелизгачки точки за децата да можат да си играат без да се лизнат на подот. Еластичниот раб значи дека тие нема да паѓаат и да се лизгаат надолу.

Dormeo Emotion Owl Winter Socks

Изберете од двата дизајни и различни големини

Чорапите се достапни во две живописни, сезонски бои - црвена или сина - со раб во контрастна боја, мотиви со подароци и два члена на семејството Бувчиња со чувства, облечени за зимска забава. Чорапите се достапни во 3 големини, соодветни за деца од 2 до 10 години. Чорапите се перат во машина на 30°C, без да ја изгубат бојата поради перење..

Dormeo Emotion Owl Winter Socks

Emotion Owl Колекција

Emotion Owl Зимските чорапи се дел од колекцијата Emotion Owl, која се состои и од други производи како перници, ќебиња, јоргани и меки играчки кои ќе помогнат да создадете поудобна средина за спиење.

Проверете тука

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ