Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Dormeo Сет од 5 пешкири

Photo
Video
-50%

Уживајте во едноставната луксузност на овие меки пешкири и завиткајте се во удобност, секој пат кога ќе излезете од бањата. Изработени се од 100% целосно природен памук кој е супер мек на допир. Достапни се во 8 модерни бои, со класичен дизајн. Во сетот добивате 5 пешкири со различна димензија. Пешкирите можат да се перат на 40°C.

Dormeo Сет од 5 пешкири

Редовна цена: 4.950,00 ден.


Специјална цена: 2.490,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Уживајте во едноставната луксузност на овие меки пешкири и завиткајте се во удобност, секој пат кога ќе излезете од бањата. Изработени се од 100% целосно природен памук кој е супер мек на допир. Достапни се во 8 модерни бои, со класичен дизајн. Во сетот добивате 5 пешкири со различна димензија. Пешкирите можат да се перат на 40°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Ова ќе биде вашиот омилен сет пешкири!

Дали вашите пешкири се стари и груби? Дали вашата коса не може да се исуши со старите пешкири? Заменете ги со нови Дормео пешкири за меко, луксузно чувство и овозможете минималистичка елеганција што ќе ја обожавате вие ​​и вашето семејство. Пешкирите можат да се перат на 40°C

Dormeo Towel

100% Памук за најдобар квалитет

Сите сакаме да се опуштиме со топол туш или бања по напорниот ден. Сега, можете да бидете сигурни дека оваа удобност ќе се продолжи и ќе трае подолго со овие меки пешкири со влакна изработени од 100% целосно природен памук. Имајте совршен крај на вечерната рутина и почастете се со едноставна луксузност во која ќе уживате секој ден.

Меки, цврсти и впивливи

Секој пешкир е изработен од 100% целосно природен памук за долготрајна удобност, издржливост и впивливост. Меките влакна на овој природно хипоалерген материјал нуди луксузно чувство на кожата и ја впиваат водата за да можете брзо да се исушите, без триење и иритации.

Dormeo Towel

Добивате сет од 5 пешкири кои се достапни во 8 бои:

Сетот е достапен во 8 различни бои:

 • Бела
 • Зелена
 • Сива
 • Кафеава / беж
 • Жолта
 • Сина
 • Светло сина
 • Темно сина

Сетот се состои од:

 • Dormeo пешкир 100x150 см.
 • Dormeo пешкир 70x140 см.
 • Dormeo пешкир 50x100 см.
 • Dormeo пешкир 30x50 см.
 • Dormeo пешкир 45x75 см.
Dormeo Towel
Технички карактеристики
Дормео линија Bath
Дормео програма за тоалет

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ