Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Begonia Класична перница

Photo
Video
-50%

Новата Begonia Класична перница е едноставна перница која ви нуди удобност и потпора за поздрав врат и подобар сон. Полнета со Wellsleep® микро влакна кои ви овозможуваат мекост, прозрачност и природен отпор од влага. Полнењето може да се регулира според вашите потреби за висина и цврстина. Димензии 50x70 см. и може да се пере во машина на 40 °C.

Begonia Класична перница

Редовна цена: 2.580,00 ден.


Специјална цена: 1.290,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Новата Begonia Класична перница е едноставна перница која ви нуди удобност и потпора за поздрав врат и подобар сон. Полнета со Wellsleep® микро влакна кои ви овозможуваат мекост, прозрачност и природен отпор од влага. Полнењето може да се регулира според вашите потреби за висина и цврстина. Димензии 50x70 см. и може да се пере во машина на 40 °C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Обезбедете си нова, луксузна перница

Како и постелнината, така и перницата треба редовно да се одржува и да се менува, за да се одржи чиста и здрава средина за спиење, Begonia класичната перница ги комбинира традиционалниот и модерниот дизајн, високо-квалитетни материјали кои овозможуваат мекост и свежина.

Dormeo Begonia Pillow Classic

Квалитетно полнење за извонредна мекост

Тајната на квалитетната перница е во полнењето. Традиционално тоа беше полнење со пердуви, но сега постои материјал кој ви нуди мекост и волумен, без никакви недостатоци. Wellsleep® микро влакната се тајната состојка на Dormeo за поудобен и поквалитетен сон. Тие создаваат илјадници тесни воздушни џебови, кои ве одржуваат затоплени и обвиткани со мекост која ќе ја обожавате.

Dormeo Begonia Pillow Classic

Дизајнирана се секого

Традиционалниот дизајн на Dormeo Begonia Класичната перница е идеален за секој начин на спиење – на стомак, на страна или на грб. Дополнителниот патент овозможува брзо и лесно полнење, така што можете да ја прилагодувате висината и цврстината која ја сакате. Навлаката е изработена од мазна бела ткаенина со брановидни шевови кои прават џебови на површината, исполнети со Wellsleep® микро влакна за дополнителна удобност.

Dormeo Begonia Pillow Classic

Лесна за перење и одржување

Перницата може целосно да се пере во машина на 40°C за максимална хигиена и брзо сушење. Димензии 50x70 см. Одговара со широкиот асортиман на навлаки за перници и е дел од ексклузивната колекција Begonija, овозможувајќи поголема удобност во вашите спални соби.

Dormeo Begonia Pillow Classic
Технички карактеристики
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ