Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 
Photo
Video
-61%

Како и останатите постелнини, јорганите исто така треба редовно да се перат и да се менуваат на неколку години за да се одржува чувстото на свежина и удобност. Со димензии од 140x200 см. и 200x200см., новиот Begonia јорган е идеален за секој кој сака удобност преку целата година. Полнет со меки Wellsleep® микро влакна за волуен, топлина и прозрачност. Може да се пере во машина на 40°C.

Begonia Јорган

Редовна цена: Од 4.380,00 ден. До


Специјална цена: Од 1.690,00 ден. До

Бесплатна достава
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Како и останатите постелнини, јорганите исто така треба редовно да се перат и да се менуваат на неколку години за да се одржува чувстото на свежина и удобност. Со димензии од 140x200 см. и 200x200см., новиот Begonia јорган е идеален за секој кој сака удобност преку целата година. Полнет со меки Wellsleep® микро влакна за волуен, топлина и прозрачност. Може да се пере во машина на 40°C.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Нов јорган за поголема удобност во ноќта

Новиот јорган Begonia нуди топлина и удобност во текот за целата година, со стилски дизајн, квалитетни материјали и дизајни по кои е познат Дормео. Одлично надополнување на квалитетниот сон, со полнење и мекост во кои ќе уживате. Дополнително има квалитетно порабување кое спречува појавување на грутки.

Dormeo Begonia Duvet

Топлина, мекост и волумен

Begonia јорганот нуди топлина, мекост и волумен кој ви е потребен преку целата година, благодарение на полнењето со Wellsleep® микро влакна. Тие создаваат илјадници тесни воздушни џебови, кои ве одржуваат затоплени и обвиткани со мекост која ќе ја обожавате. Микро влакната природно ја одбиваат влагата, така што вашиот душек ќе остане полн со свежина долго време.

Dormeo Begonia Duvet

Лесно сушење и оддржување

Јорганот може да се пере на 40°C, и поради полнењето и навлаката кои многу брзо се сушат, нема да имате проблем со долгите ладни ноќи веднаш ќе можете да го вратите за употреба. Димензии 140x200 см. и 200x200см., и спакуван во еколошки одржливо пакување кое можете да го употребите повторно.

Dormeo Begonia Duvet
Технички карактеристики
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star