Нема производи во вашата кошничка.

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Попусти за ПЕТОК 13-ти - Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

Само денес! Дополнителни 13% ПОПУСТ во кошничка.

-13%
 
[banner_timer]
 
Photo
Video

Најбрзиот начин да ја надградите бањата е со нов сет од меки, преубави пешкири, кои се нежни кон кожата и изгледаат фантастично. Новите Dormeo Bamboo Пешкири се изработени од 100% целосно природен памук со дебелина од 500гсм за луксузна удобност. Достапни во четири пастелни бои: сива, беж, сина и темно сива. Достапни во три големини; за лице, за раце и за туширање.

Bamboo Пешкир
Од 490,00 ден. До
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Најбрзиот начин да ја надградите бањата е со нов сет од меки, преубави пешкири, кои се нежни кон кожата и изгледаат фантастично. Новите Dormeo Bamboo Пешкири се изработени од 100% целосно природен памук со дебелина од 500гсм за луксузна удобност. Достапни во четири пастелни бои: сива, беж, сина и темно сива. Достапни во три големини; за лице, за раце и за туширање.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Почастете се со едноставна луксузност со меки и свежи пешкири

Сите сакаме да уживаме во долг и топол туш или бања, но, понекогаш удобноста и опуштањето знаат да завршат со грубите и стари пешкири кои ја иритираат кожата и го отежнуваат сушењето. Затоа, добра идеја е редовно да ги заменувате пешкирите, со свежи, чисти пешкири кои ја негуваат кожата.

Dormeo Bamboo Towel II

Памук, за најдобар квалитет и удобност

Памукот е целосно природен материјал кој долго се цени поради своите неверојатни карактеристики на мекост и цврстина, кои го прават идеален материјал за користење во производството на производи кои доаѓаат во допир со вашата кожа. Памукот е антиалергиси, брзо се суши и има одлична впивливост, што го прави совршен за пешкири.

Излезете од бањата или од туширање и уживајте во чувството на свежи и меки влакна, со неверојатна луксузност, во вашиот дом.

Dormeo Bamboo Towel II

Три големини и четири бои

Bamboo Пешкирите се достапни во три големини, секоја со различен дизајн.

  • Пешкирот за лице со димензија 30x50см има класичен дизајн.
  • Пешкирот за раце со димензија 50x100см е декориран со елегатни гранки од бамбус, носејќи дел од азиските шуми во вашиот дом.
  • Пешкирот со димензија 70x140см, ја продолжува темата со лисја од бамбус.
Dormeo Bamboo Towel II

Достапен во тренди бои, лесен за одржување

Пешкирите се достапни во сива, беж, сина и темно сива боја и може да се перат во машина на 60°C.

Технички карактеристики
Дормео линија Trends
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ