Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Delimano Gourmet Cutlery Set Прибор за јадење

Photo
Video
-30%

Delimano Gourmet Cutlery Set Приборот за јадење содржи 24 парчиња: 6 лажици, 6 вилушки, 6 ножеви и 6 мали лажички. Изработен од 18/10 не'рѓосуваќки челик, со модерен и префинет дизајн и елегантно пакување.

Delimano Gourmet Cutlery Set Прибор за јадење

Редовна цена: 4.990,00 ден.


Специјална цена: 3.490,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano Gourmet Cutlery Set Приборот за јадење содржи 24 парчиња: 6 лажици, 6 вилушки, 6 ножеви и 6 мали лажички. Изработен од 18/10 не'рѓосуваќки челик, со модерен и префинет дизајн и елегантно пакување.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Delimano Gourmet прибор за јадење или кога квалитетот се среќава со елеганцијата

Сите примероци од комплетот имаат убав и модерен дизајн и извонредна трајност поради најдобрите материјали кои се користат. Нерѓосувачкиот челик 18/10 е издржлив, силен и лесен за чистење. Тој нема да се извитка и да рѓоса. Ќе ја сочува формата и секогаш ќе прави вашата маса да изгледа убаво, елегантно и чисто.

Delimano Gourmet Cutlery Set

Внесете елеганција и рафинираност кај вашите вечери со Delimano Gourmet приборот за јадење

Модерниот но елегантен дизајн на секој дел од комплетот е совршен со сите типови на кујни и трпезарии кои се користат или за секојдневни обеди, гоштевање гости или за елегантни рецепции. Приборот е напраавен со исполиран дизајн кој никогаш нема да се излиже.

Delimano Gourmet Cutlery Set

Елеганција и моќност во едно

Ова се зборовите кои први се јавуваат кога ќе земете дел од Gourmet Cutlery комплетот во вашата рака. Тие се лесни, но можете да ја почувствувате снагата на квалитетот кој зрачи од нив. Тие се направени да траат и да издржуваат секојденвна употреба за време на генерации семејни обеди, со истото чувство како кога беа нови.

  • Delimano Gourmet Cutlery Set
  • Delimano Gourmet Cutlery Set
  • Delimano Gourmet Cutlery Set

Лесно чистење кое нема никогаш да влијае врз сјајниот изглед

Покрај нивниот стилизиран и сјаен изглед, дизајнот на приборот за јадење се карактеризира со практични одлики: тие се безбедни за перење во машина за миење садови, и се многу удбни при допир.

Delimano Gourmet Cutlery Set

Совршен подарок

Delimano Gourmet приборот за јадење е достапен со елегантна и убава кутија која е спакувана за да биде мошне корисна за целото семејство. Развеселете ги тие кои туку што се вселиле во нов дом, дајте го како свадбен подарок или можеби туку така, за вашата мајка која ги готви најубавите јадења за вас.

Delimano Gourmet Cutlery Set

Рецензии од купувачи 2 рецензии

5

2 рецензии

2 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Mirjana

www.topshop.com.mk

Sovrseni i elegantni
Sovrcen set za sekoj dom i odlicen podarok za sekakva prilika. Sovrseni i mnogu elegantni.

Весна

www.topshop.com.mk

Елегантен
Еден сет добивме за подарок , преубав е.Не само што е елегантен и квалитетен , туку и не губи сјај од користење. Вториот сет , сама си го купив :) , си направив комплет за 12 лица. Моќете да го купите за себе или за подарок , секако ќе ви ја разубави кујната . Препорачувам!

2 производ(и)