Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • Late Night Shopping со ПОПУСТИ на сѐ

  Late Night Shopping со ПОПУСТИ на сѐ

  На нашата веб страница, од 23.10. до 26.10. помеѓу 18 и 06 часот, добивате најмалку 10% ПОПУСТ.

  *Попустот се пресметува во вашата кошничка.

  Late Night Shopping со ПОПУСТИ на сѐ

  Late Night Shopping со ПОПУСТИ на сѐ

  Од 23.10. до 26.10. помеѓу 18 и 6 часот, добивате најмалку 10% ПОПУСТ

 • Заштитете го вашиот дом
  до -60%

  Заштитете го вашиот дом

  Победете ги сите бактерии и вируси - заштитете го вашиот дом.

  Специјална понуда со попусти дури до 60% на Ровус производи за чистење.

  Заштитете го вашиот дом
  до -60%

  Заштитете го вашиот дом

  Специјална понуда со попусти до 60% на Ровус производи за чистење.

 • Нови Дормео ХОО ХОО Бувчиња со чувства
  ново

  Нови Дормео ХОО ХОО Бувчиња со чувства

  Кажете им здраво на новите Дормео ХОО ХОО Бувчиња со чувства!

  Меки плишани играчки кои можат да се претворат во перница и во меко ќебенце.

  Нови Дормео ХОО ХОО Бувчиња со чувства
  ново

  Нови Дормео ХОО ХОО Бувчиња со чувства

  Кажете им здраво на новите Дормео ХОО ХОО Бувчиња со чувства!

 • Rovus Storm Vac Правосмукалка
  -50%

  Rovus Storm Vac Правосмукалка

  Комбинација на моќта на стандардните и рачните правосмукалки. Eдноставно ќе го исчистите секој агол од вашиот дом.

  Специјална понуда со 50% ПОПУСТ!

  Редовна цена: 4.980,00 ден.

  Специјална цена: 2.490,00 ден.

  Rovus Storm Vac Правосмукалка
  -50%

  Rovus Storm Vac Правосмукалка

  Специјална понуда со 50% ПОПУСТ!

 • Станете Клуб 5* член веднаш

  Станете Клуб 5* член веднаш

  и добивате ПОДАРОК по ВАШ избор.

  Станете Клуб 5* член веднаш

  Станете Клуб 5* член веднаш

  Станете Клуб 5* член и добивате ПОДАРОК по ВАШ избор.

Категории

statii
Статии
vodici
Водичи
Prodavnici
Продавници
katalog
Kаталог