Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Rovus Чешма со проточен бојлер - висока

Photo
Video
-34%

Rovus Чешмата со проточен бојлер е брзо и пристапно решение за да имате топла вода каде и да ви е потребна. Со интегриран грејач во стилски дизајн, ќе можете да уживате моментално во топла вода за готвење, чистење или подготвување пијалоци. Изработена е од нер'рѓосувачки челик, со дигитален екран за контрола и автоматско безбедносно исклучување. Надградете ја кујната со топла вода уште денес.

Rovus Чешма со проточен бојлер - висока

Редовна цена: 5.590,00 ден.


Специјална цена: 3.690,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Чешмата со проточен бојлер е брзо и пристапно решение за да имате топла вода каде и да ви е потребна. Со интегриран грејач во стилски дизајн, ќе можете да уживате моментално во топла вода за готвење, чистење или подготвување пијалоци. Изработена е од нер'рѓосувачки челик, со дигитален екран за контрола и автоматско безбедносно исклучување. Надградете ја кујната со топла вода уште денес.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Топла вода во секое време

Никој не сака да мие садови со ладна вода, но, за да добиете топла вода во кујната, потребен ви е нов бојлер или пак посета од водоводџија. Сега, можете лесно, брзо и по пристапна цена да добиете топла вода во кујната, на вашиот мијалник, со едноставно вклучување и монтирање на Rovus Чешмата со проточен бојлер.

Rovus Instant Heating Faucet Kitchen

Задоволството од работење со топла вода

Иако ладната вода си има свое место во кујната, не е тајна дека миењето зеленчук или миењето на садовите е поефикасно и полесно со топла вода. Топлата вода е одлична за тврдокорни дамки, маснотија и нечистотија, а работата со топли раце ја прави работата во кујната полесна, без непријатноста од ладната вода.

Rovus Instant Heating Faucet Kitchen
 • Rovus Instant Heating Faucet Kitchen

  Топла вода за само неколку секунди

 • Rovus Instant Heating Faucet Kitchen

  360° вртење на чешмата

 • Rovus Instant Heating Faucet Kitchen

  Паметна контрола на температурата

 • Rovus Instant Heating Faucet Kitchen

  Висококвалитетни материјали

Вклучете и почнете со употреба

Чешмата со проточен бојлер има паметно дизајнирана единица за загревање која е интегрирана во елегантниот дизајн на чешмата. Само прикачете ја на доводот за вода, вклучете ја во струја, над или под мијалникот и уживајте во топлата вода кога и да ви притреба, за готвење, чистење или дури за подготовка на топли напитоци!

Rovus Instant Heating Faucet Kitchen

Прекрасен дизајн кој е лесен за употреба

Чешмата има елегантен, интуитивен дизајн со една рачка - нагоре за топла вода, надолу за ладна, без копчиња или прекинувачи за кои ќе треба да се грижите. Чешмата ротира целосно, 360° степени, за да можете да ја насочите водата каде што ви е потребна и секогаш да ја имате контролата.

Rovus Instant Heating Faucet Kitchen

Паметна контрола на температурата за ваша безбедност

Кога рачката е свртена нагоре за топла вода, дигиталниот екран ќе светне и ќе ви ја прикаже температурата, водата ќе се загрее за само не колку секунди. Предупредувањето за висока температура ја овозможува вашата безбедност, а екранот ќе трепка кога водата ќе достигне 50°C. За да се спречи прегревање на системот за греење, чешмата автоматски се исклучува кога водата ќе достигне 90°C, потоа се вклучува на 70°C и лесно можете да ја комбинирате топлата со ладната вода за да ја добиете посакуваната температура.

Rovus Instant Heating Faucet Kitchen

Изработена од висококвалитетни материјали за долготрајна употреба

Системот за загревање е дизајниран за да обезбеди топла вода, чешмата е изработена од премиум не'рѓосувачки челик за долгтраен изглед без 'рѓосување. Отворот од кој истекува водата се вади, за полесно чистење од бигор.

Rovus Instant Heating Faucet Kitchen

Сетот вклучува:

 • 1x чешма со проточен бојлер
 • 1x упатство за употреба
Rovus Instant Heating Faucet Kitchen

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star