Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • Rovus Керамички апарат за затоплување
  ново

  Rovus Керамички апарат за затоплување

  Rovus Керамичкиот апарат за затоплување обезбедува инстант топлина, во секое време и на секое место.

  Прилагодлива температурата од 10 до 35°C.

  Вашата цена: 2.990,00 ден.

  Rovus Керамички апарат за затоплување
  ново

  Rovus Керамички апарат за затоплување

  Rovus Керамичкиот апарат за затоплување обезбедува инстант топлина.

 • Comfort Есенски балетанки
  ново

  Comfort Есенски балетанки

  Walkmaxx Comfort Есенските балетанки ќе ви овозможат максимална удобност за време на поладните есенските денови.

  Достапни во 3 модерни бои.

  Oд: 3.580,00 ден.

  Цена клуб: 1.790,00 ден.

  Comfort Есенски балетанки
  ново

  Comfort Есенски балетанки

  Comfort Есенските балетанки ќе ви овозможат максимална удобност.

 • Velform Vacu Clear Апарат за чистење на лице
  ново

  Velform Vacu Clear Апарат за чистење на лице

  Нов револуционерен апарат за нега на кожата на лицето и за отстранување на црнките и митесерите.

  Темелно ја чисти кожата без стискање и иритации.

  Вашата цена: 1.290,00 ден.

  Velform Vacu Clear Апарат за чистење на лице
  ново

  Velform Vacu Clear Апарат за чистење на лице

  Нов револуционерен апарат за нега на кожата на лицето.

 • Делимано Мултипрактик 7 во1
  -29%

  Делимано Мултипрактик 7 во1

  Мултипрактик 7во1 е комбинација од производи кои можете да ги користите за различни потреби во кујната.

  Сечка, меси, цеди, ренда, сече, меле, мати.

  Редовна цена: 6.990,00 ден.

  Специјална цена: 4.990,00 ден.

  Делимано Мултипрактик 7 во1
  -29%

  Делимано Мултипрактик 7 во1

  Сечка, меси, цеди, ренда, сече, меле, мати.

Категории

statii
Статии
vodici
Водичи
Prodavnici
Продавници
katalog
Kаталог