Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба

Страшно добри попусти до 70%

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • Warm Hug Сет ќебе и перница
  -50%

  Warm Hug Сет ќебе и перница

  Мек, топол и пријатен сет за комплетно уживање.

  Warm Hug сетот сега е достапен во 5 бои: сина, кафеава, виолетова, црвена, сребрена и во 2 димензии.

  Редовна цена: 2.980,00 ден.

  Специјална цена: 1.490,00 ден.

  Warm Hug Сет ќебе и перница
  -50%

  Warm Hug Сет ќебе и перница

  Мек, топол и пријатен сет за комплетно уживање.

 • Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки
  -26%

  Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки

  NutriBullet има моќ да ги отклучи скриените хранливи состојки во храната која ја јадеме.

  Ограничено издание во црвена боја со најниска цена досега!

  Редовна цена: 4.990,00 ден.

  Специјална цена: 3.690,00 ден.

  Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки
  -26%

  Nutribullet - Екстрактор на хранливи состојки

  Ограничено издание во црвена боја со најниска цена досега!

 • Wellneo Масажер затоплувач
  -50%

  Wellneo Масажер затоплувач

  Нов, ефикасен и релаксирачки Wellneo масажер. 3 третмани во 1: вибрирачка масажа, затоплување и подлога за акопресура за дополнителна релаксација.

  Редовна цена: 3.780,00 ден.

  Специјална цена: 1.890,00 ден.

  Wellneo Масажер затоплувач
  -50%

  Wellneo Масажер затоплувач

  3 третмани во 1: вибрирачка масажа, затоплување и акопресура

 • Rovus Nano Чистач на подови
  ново

  Rovus Nano Чистач на подови

  Видете ја ефикасноста на длабинското чистење.

  Иновативна технологија која создава постојана моќна пареа со Нано честички и квалитетни негативни јони.

  Вашата цена: 5.990,00 ден.

  Rovus Nano Чистач на подови
  ново

  Rovus Nano Чистач на подови

  Rovus Nano чистачот на пареа е нов концепт на ефикасна моќ на чистење

 • Air Fryer Апарат за готвење
  -1.000 ден.

  Air Fryer Апарат за готвење

  Сега достапен и во црвена боја.

  Air Fryer Апарат за готвење
  -1.000 ден.

  Air Fryer Апарат за готвење

  Заменете го маслото со топол воздух и задржете го природниот вкус.

Категории

statii
Статии
vodici
Водичи
Prodavnici
Продавници
katalog
Kаталог