Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба! Заштедете до дури 70%.

Заштедете до дури 70%!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • Air Fryer Pro Апарат за готвење
  -15%

  Air Fryer Pro Апарат за готвење

  Подгответе вкусни, крцкави оброци во кои ќе уживате.

  Изберете го Delimano Air Fryer Pro, сосема нов и подобрен апарат за готвење со топол воздух.

  Редовна цена: 4.990,00 ден.

  Специјална цена: 4.240,00 ден.

  Air Fryer Pro Апарат за готвење
  -15%

  Air Fryer Pro Апарат за готвење

  Подгответе вкусни и крцкави оброци во кои ќе уживате секој ден.

 • Празнични Бувчиња со чувства
  ново

  Празнични Бувчиња со чувства

  Подарете го овој 3-во-1 подарок, за да ги израдувате најмалите но, и постарите, со две празнични додатоци на семејството Бувчиња со чувства!

  Oд: 1.590,00 ден.

  Празнични Бувчиња со чувства
  ново

  Празнични Бувчиња со чувства

  Прекрасен подарок кој ќе донесе удобност и радост на оваа сезона.

 • Warm Hug Сет ќебе и перница
  -50%

  Warm Hug Сет ќебе и перница

  Оваа зима подарете луксузност, со најновото издание на секогаш популарниот Warm Hug Сет.

  Најудобниот начин за да покажете некому дека ви значи.

  Редовна цена: 3.180,00 ден.

  Специјална цена: 1.590,00 ден.

  Warm Hug Сет ќебе и перница
  -50%

  Warm Hug Сет ќебе и перница

  Најудобниот начин за да покажете некому дека ви значи.

 • Rovus Апарат за затоплување
  ново

  Rovus Апарат за затоплување

  Уживајте во брза и ефикасна топлина со овој компактен и пренослив апарат за загревање со вентилатор, соодветен за користење на маса или на подот.

  Редовна цена: 1.990,00 ден.

  Специјална цена: 1.590,00 ден.

  Rovus Апарат за затоплување
  ново

  Rovus Апарат за затоплување

  Нов, компактен и пренослив апарат за загревање со вентилатор/

Категории

statii
Статии
vodici
Водичи
Prodavnici
Продавници
katalog
Kаталог

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ

ВАЖНО ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА СИТЕ КУПУВАЧИ НА DELIMANO Heating Faucet Instant Pro - Проточен бојлер