Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Rovus Филтри за Nano Wet&Dry Правосмукалка

Photo
Video

Rovus Nano Wet&Dry Правосмукалката нуди 3во1 функционалност за суво всмукување, всмукување течност и дување со 99,95% ефикасно чистење, до нано честички. Сега, можете да бидете сигурни дека вашата правосмукалка секогаш ќе биде во одлична состојба и подготвена за максимално чистење на домот, со овој сет од два резервни HEPA H13 филтри, зајакнати со антибактериски третман за одржување на свежината.

Rovus Филтри за Nano Wet&Dry Правосмукалка
990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Nano Wet&Dry Правосмукалката нуди 3во1 функционалност за суво всмукување, всмукување течност и дување со 99,95% ефикасно чистење, до нано честички. Сега, можете да бидете сигурни дека вашата правосмукалка секогаш ќе биде во одлична состојба и подготвена за максимално чистење на домот, со овој сет од два резервни HEPA H13 филтри, зајакнати со антибактериски третман за одржување на свежината.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Правосмукалката која прави повеќе во домот

Новата Rovus Nano Wet&Dry Правосмукалка ја носи моќта на циклонската технологија и нано филтрацијата во вашиот дом, правејќи го чистењето на прашина, ѓубре и течност неверојатно лесно. Клучната иновација е користењето на напреден систем за филтрација за да се заробат дури и најситните честички.

  • Rovus Nano Wet&Dry Vac Filters
  • Rovus Nano Wet&Dry Vac Filters
  • Rovus Nano Wet&Dry Vac Filters
  • Rovus Nano Wet&Dry Vac Filters

Вашата правосмукалка нека работи со својата максимална моќ

Со тек на време, филтерот на вашата правосмукалка ќе се запуши, со што ќе се намали моќта на всмукување. Ова значи дека треба да го исчистите или замените филтерот. Сега, можете да бидете сигурни дека вашата Rovus Nano Wet&Dry Правосмукалка е секогаш подготвена за акција, со овој сет од два резервни HEPA H13 филтри.

Rovus Nano Wet&Dry Vac Filters

Чистење на домот со HEPA квалитет

HEPA означува висококвалитетно чистење на воздухот, а HEPA филтрите ги има во многу квалитетни производи чија цел е да го исчистат воздухот или да ја контролираат контаминацијата, во фабрики, болници и др. HEPA H13 филтерот може да чисти со 99,95% ефикасност, лесно ги отстранува нано честичките и му обезбедува на вашето семејство и на вас, почиста, посвежа средина.

Rovus Nano Wet&Dry Vac Filters

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star