Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Rovus Сет додатоци за Nano UV Правосмукалка

Photo
Video

Новата Rovus Рачна UV Правосмукалка е моќна рачна правосмукалка која ви нуди слобода да ја исчистите прашината и нечистотијата каде и да сте, со UV-C светлина и HEPA H13 филтер кој ќе ги уништи штетните микроби и ќе го исчисти воздухот до 99,95% ефикасност. Сега, бидете сигурни дека вашата правосмукалка ќе биде во одлична состојба со овој сет, специјално дизајнирани филтри и UV сијалица.

Rovus Сет додатоци за Nano UV Правосмукалка
990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Stock: 5
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Новата Rovus Рачна UV Правосмукалка е моќна рачна правосмукалка која ви нуди слобода да ја исчистите прашината и нечистотијата каде и да сте, со UV-C светлина и HEPA H13 филтер кој ќе ги уништи штетните микроби и ќе го исчисти воздухот до 99,95% ефикасност. Сега, бидете сигурни дека вашата правосмукалка ќе биде во одлична состојба со овој сет, специјално дизајнирани филтри и UV сијалица.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Нова димензија во чистењето

Rovus Nano Рачната UV Правосмукалка ја комбинира практичноста на рачна правосмукалка со моќта на длабинско чистење, дезинфекција со UV сијалица и високо ефикасна филтрација на воздухот која може да ги зароби нано честичките кои предизвикуваат иритации и болести. Брзо и лесно исчистете го текстилот и тапацираниот мебел, подните површини и многу повеќе, за здрава средина за вас и вашите сакани.

 • Rovus Nano UV Vac Accessory Set

  UVC сијалица

 • Rovus Nano UV Vac Accessory Set

  Филтрација на воздухот

 • Rovus Nano UV Vac Accessory Set

  Различни површини

Лесни за менување: HEPA филтри и UV-C сијалица

Со тек на време, филтерот во вашата правосмукалка ќе се запуши и таа ќе стане помалку ефикасна, а UV сијалицата ќе престане да работи. Бидете сигурни дека вашата рачна правосмукалка секогаш ќе биде подготвена за акција со овој 3-делен сет додатоци.

 • Rovus Nano UV Vac Accessory Set

  Два висококвалитетни HEPA H13 филтри кои ги заробуваат дури и најситните наночестички, до PM 2.5 и го чистат воздухот со 99,95% ефикасност. Филтерот има специјален антибактериски третман кој го одржува свеж и безбеден од микроби.

 • Rovus Nano UV Vac Accessory Set

  UV-C сијалица која произведува моќна светлина која ја уништува ДНК-та на бактериите, вирусите, микробите и другите патогени и ги уништува пред да можат да се размножат и да предизвикаат болести.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star