Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Delimano Brava Рачен сечко

Photo
Video
-30%

Со Brava Chop Express сечкото можете да сечкате зеленчук, овошје, јатки или чоколадо. Тој е рачен сечко и е едноставен за употреба без струја или батерии. Идеален е за мали кујни и за кампување. Само ставете ги состојките во садот, затворете го капакот и повлечете ја рачката. Едноставен за чистење.

Delimano Brava Рачен сечко

Редовна цена: 980,00 ден.


Специјална цена: 690,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Со Brava Chop Express сечкото можете да сечкате зеленчук, овошје, јатки или чоколадо. Тој е рачен сечко и е едноставен за употреба без струја или батерии. Идеален е за мали кујни и за кампување. Само ставете ги состојките во садот, затворете го капакот и повлечете ја рачката. Едноставен за чистење.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Brava Рачен сечко

Ви здодеа ли од оние големи и бучни машини? Безброј делови а нивното чистење може да биде вистински кошмар!

Ви го претставуваме повеќенаменскиот, мал и компактен Brava Рачен сечко

Рачниот сечко ви овозможува да сецкате парчиња, резанки или коцки од кромид, печурки, домати, пиперки, лук и овошни салати... Сето тоа само за неколку секунди!

Сечилата со челик сецкаат и ротираат на различни агли со што сецкањето го прави побезбедно и побрзо отколку со ножеви.

Овие сечила се толку силни и издржливи, што нема да отапат и доколку сецкате мраз за Вашиот освежителен пијалок.

Садот има капацитет од 350 мл.

Има 2 додатоци за сечкање во зависнорт од вашите потреби:

 • овошје и зеленчук
 • јатки, семки или тревки
 • сирење
 • кромид
 • лук за сос
 • песто
 • салати
 • карфиол
 • и уште многу повеќе...

Лесно како 1-2-3

Delimano Brava Рачниот сечко е екстремно лесен за употреба. Едноставно:

 1. Поставете го сечилото во дадот.
 2. Додадете ги состојките.
 3. Затворете и стиснете го капакот.
 4. Повлечете 1-2-3- или повеќе пати во зависност од тоа што сешкате и колку сакате да биде поситно исечкано.

Моќно сечило од не'рѓосувачки челик за екстремна прецизност

Овозможува прецизно сечкање засекогаш.

Компактна големина

Садот со капацитет од 350мл. овозможува сечкото да го чувате на било кое место бидејќи не зафаќа многу простор. На долниот дел има додадено гума за да обезбеди стабилност додека сечкате.

Рецензии од купувачи 2 рецензии

5

1 рецензии

2 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Biljana

www.topshop.com.mk

Funkcionalno I prakticno
Go koristam veke so godini. Premnogu funkcionalen.Odlicen kvalitet

Наташа

www.topshop.com.mk

Вреди да се купи!
Одличен е, јас сум мноогу задоволна! ✅

2 производ(и)

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ