Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

ДО
-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Зимска акција

Зимовий розпродаж! - до -80%

-80%
 
[banner_timer]
 

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 
 • Делимано Мултипрактик 7 во1
  -57%

  Делимано Мултипрактик 7 во1

  Мултипрактик 7во1 е комбинација од производи кои можете да ги користите за различни потреби во кујната.

  Сечка, меси, цеди, ренда, сече, меле, мати.

  Редовна цена: 6.990,00 ден.

  Специјална цена: 2.990,00 ден.

  Делимано Мултипрактик 7 во1
  -57%

  Делимано Мултипрактик 7 во1

  Сечка, меси, цеди, ренда, сече, меле, мати.

 • Rovus Керамички апарат за затоплување
  -57%

  Rovus Керамички апарат за затоплување

  Rovus Керамичкиот апарат за затоплување обезбедува инстант топлина, во секое време и на секое место.

  Прилагодлива температурата од 10 до 35°C.

  Редовна цена: 2.990,00 ден.

  Специјална цена: 1.290,00 ден.

  Rovus Керамички апарат за затоплување
  -57%

  Rovus Керамички апарат за затоплување

  Rovus Керамичкиот апарат за затоплување обезбедува инстант топлина.

 • Wellneo Масажер затоплувач
  -50%

  Wellneo Масажер затоплувач

  Нов, ефикасен и релаксирачки Wellneo масажер. 3 третмани во 1: вибрирачка масажа, затоплување и подлога за акопресура за дополнителна релаксација.

  Редовна цена: 3.780,00 ден.

  Специјална цена: 1.890,00 ден.

  Wellneo Масажер затоплувач
  -50%

  Wellneo Масажер затоплувач

  3 третмани во 1: вибрирачка масажа, затоплување и акопресура

 • Warm Hug Сет ќебе и перница
  -50%

  Warm Hug Сет ќебе и перница

  Мек, топол и пријатен сет за комплетно уживање.

  Warm Hug сетот сега е достапен во 5 бои: сина, кафеава, виолетова, црвена, сребрена и во 2 димензии.

  Редовна цена: 2.980,00 ден.

  Специјална цена: 1.490,00 ден.

  Warm Hug Сет ќебе и перница
  -50%

  Warm Hug Сет ќебе и перница

  Мек, топол и пријатен сет за комплетно уживање.

 • Зимска акција

  Зимска акција

  Голема распродажба со попусти дури до 80%

  Зимска акција

  Зимска акција

  Зимска распродажба

Категории

statii
Статии
vodici
Водичи
Prodavnici
Продавници
katalog
Kаталог