Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Rovus Spray Mop Џогер со систем за распрснување

Rovus Spray Mop Џогер со систем за распрснување Rovus
Photos
 • Видеа
 • Слики
Rovus Spray Mop Џогер со систем за распрснување Rovus Rovus Spray Mop Џогер со систем за распрснување Rovus Rovus Spray Mop Џогер со систем за распрснување Rovus Rovus Spray Mop Џогер со систем за распрснување Rovus Rovus Spray Mop Џогер со систем за распрснување Rovus Rovus Spray Mop Џогер со систем за распрснување Rovus
-50%
Rovus Spray Mop Џогер со систем за распрснување

ID: 105940579 | SKU: 1000096782

Ви го претставуваме новиот, едноставен начин за џогирање со кој подот ќе изгледа неверојатно чисто. Зошто да ве болат колената или пак грбот кога можете исправени да ја завршите работата? Уживајте во едноставниот начин на чистење со повеќенаменскиот џогер за суво и мокро чистење - Rovus Spray Mop

Редовна цена: 1.980,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Може да ротира 360°С и ги чисти и тешко достапните места

Дали сте уморни од наведнување и долгото триење за да го исчистите вашиот под? Новиот Rovus Spray Mop - џогерот со систем за распрсување ги знае сите тајни за вашиот дом да биде почист од кога и да е. Најдоброто од сè  е тоа што ќе чистите без многу напор, ефикасно, ефективно и брзо. Во комплетот добивате:

 • Основа која се врти 360°С.
 • резервоар за вода кој собира 350мл со мал дел за прскање, кој покрива голема површина.
 • Лесна рачка од алуминиум која може да се извади.
 • Подот брзо се суши и не остава траги на подот.

Делот за контрола на влажноста ја штити секоја површина

Специјалниот дел за распрснување ефективно ја контролира влажноста и спречува можни штети. Затоа Rovus Spray Mop- џогерот со систем за распрснување е идеален за чистење на секакви видови површини меѓу кои:

 • ламинат
 • линолеум
 • плочки
 • мермер

Крпата од микрофибер чисти прашина и нечистотија

Крпата од микрофибер чисти повеќе прашина и нечистотија во однос на старомодните џогери за суво или мокро чистење. Ќе заштедите пари и време– Rovus Spray Mop - џогерот со систем за распрснување не работи на струја и потребно е само мала количина на вода или детергент.

Најдоброто е тоа што крпите од микрофибер може да се искористат до 120 пати!

Одличен дизајн и боја со супериорна фунцкионалност

Модерен дизајн и боја, тренди, компактен и цврст. Со овој џогер ќе чистите со една рака... и не само тоа, тој е долготраен и лесен.

4 Едноставни чекори за мокро џогирање

Rovus Spray Mop - џогерот со систем за распрснување е едноставен и лесен за употреба. Само следете ги овие 4 чекори.

 • Ставете вода
 • Прикачете го резервоарот
 • Прснете
 • Џогирајте

Лесен и вграден резервоар за вода

Резерворарот за вода собира 350мл е многу лесен и има мала потреба од дополнување. Крпите од микрофибер многу ефективно ја собираат прашината, и џогерот лесно може да исчисти големи површини со употреба на многу малку вода или вода/детергент.

Меки крпи кои лесно се вадат и може повторно да се употребат

Џогерот користи крпи од микрофибер кои лесно може да се стават, извадат и исперат. Тие одлично апсорбираат течности и прашина, па така вашиот под ќе биде чист и сјаен за многу кратко време.

Технички карактеристики:

 • Материјал на основата: ПП
 • Материјал на резервоарот за вода: ПП
 • Материјал на рачката: АБС
 • Цевка: алуминиум и сунѓер
 • Големина на производот: 43 x 14.5 x 120 см
 • Капацитет на резервоарoт: 350мл
 • Големина на крпата за чистење:39 x 13 см
 • Материјал на крпата за чистење: 80% Полиестер/20% Полиамид - 775г/см3

Препорачани производи

Рецензии од купувачи 2 рецензии

2 производ(и)

5

2 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка

Review by NADICA

08.2.2017

prekrasen proizvod cisti se kako sto e prikazano, go koristam duri i so sredstvo za cistenje na dzidnite plocki vo banjata, go preporacuvam na site

Review by ivona

07.10.2016

objasnuvanje
mozam da go dodadam vo kosnicka sakam uste eden od rovusot no ne mozam da napravam naracka pisuva proizvodot ne e na prodazba

2 производ(и)