Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Добредојдовте во Клуб5*

Неверојатни заштеди и попусти.

Клуб 5* е специјална понуда на Студио Модерна со која добивате можност да заштедите и да уживате во голем број на други поволности.

Не сте член?

Веќе сте член? Најавете се!

Придружете му се на Клубот кој секогаш дава повеќе!

Привилегиите на членувањето во Клуб 5* можат да ги користат и сите членови на Вашето семејство!

Затоа, побрзајте и нарачајте ја својата Клуб 5* картичка уште денес.  

Станете Клуб 5* член и уживајте во одличните предности кои ги имаат нашите членови!

Само еден клик ве дели од клубот на привилегирани купувачи! Еве неколку предности кои ќе ги имате како член на Клуб 5*:

Главни предности на Клуб 5* членство:

 • ВАУЧЕРИ - Купувајте и заштедете со големиот број на вредносни ваучери.
 • ПОПУСТИ ДУРИ ДО -50% - Специјални попусти за време на Клуб 5* членството
 • ВРЕДНИ ПОДАРОЦИ - Со Клуб 5* имате можност и за добивање на вредни подароци.
 • ПАРТНЕРИ НА КЛУБ 5* - Ваучери за попуст на производи или услуги од нашите партнери.
 • ЕКСКЛУЗИВНИ ПРИВИЛЕГИИ - Дознајте ги први сите нови привилегии на Клуб 5* картичката!
 • СЕМЕЈНА КАРТИЧКА - Привилегиите на членувањето во Клуб 5* можат да ги користат и сите членови на Вашето семејство!

Прочитајте повеќе тука.

Доколку веќе сте член, можете да го поврзите вашето членство со вашата корисничка сметка и да уживате во предностите. Кликнете тука и најавете се или регистрирајте се како нов член на Клуб 5*.


Како да станете Клуб 5* член?

Сѐ што треба да направите е да нарачате Клуб 5* картичка!

Специјална понуда! Собирајте ѕвезди и одберете си награда!

Специјална понуда! Собирајте ѕвезди и одберете си награда! Секој клуб купувач кој што ќе направи нарачка во вредност од 2000 ден. добива 1 ѕвезда. Колку повеќе ѕвезди, толку повредни награди!

*Количините се ограничени! Доколку снема од некој подарок, ќе биде заменет со друг!

Погледнете го списокот на награди според собраните ѕвезди.

  

Што велат нашите задоволни купувачи?

Дознајте повеќе за нив:

 • Сањица Србиновска

  Штотуку и препорачав на мојата пријателка да се зачлени во Клуб 5* и таа си голем број поволности и подарок!

 • Андријана Тачева

  Кога го купував душекот iMemory Silver, добив и ваучер кој го искористивме за антиалергиска перница за мојата ќерка Ања.

 • Игор Илиев

  Кога ја купив Клуб 5* картичката, отидов и веднаш ги купив Walkmaxx патиките по Клуб цена.

 

Нашите ценети партнери подготвија специјални понуди!

Погледнете ги и уживајте во можностите кои ги нудат!

 • Сава осигурување

  Заштеда од 500 денари за домаќинско осигурување и заштеда од 1000 денари за каско осигурување.

  Сава осигурување
 • Silhouette

  Хит третман за слабеење криолиполиза, 2 третмани по цена од 1( заштедете 2700 денари)

  Silhouette
 • АСУЦ

  АСУЦ „Боро Петрушевски“ На секој новозапишан посетител при Автошколата на АСУЦ „Боро Петрушевски“, се доделува попуст. 25% Попуст и ваучер 2000 денари за технички преглед.

  АСУЦ „ Боро Петрушевски“
 • Центар за странски јазици

  10% Попусти на сите курсеви за странски јазици. * Важи за сите новозапишани, доколку има оформено група за бараниот јазик.

  Центар за странски јазици
 • Оптика Геталдус

  Ваучер 10%. * Попустот се пресметува на комплет рамки и очила.

  Оптика Геталдус
 • Дентал Арт

  10% попуст на сите стоматолошки услуги и секој регистриран пациент на ПЗУ „Дентал-Арт“ може да користи попуст од 2000-5000 денари на секоја фиксна протеза

  Дентал Арт
 • Ателје Лемар

  Со секое Клуб 5* членство, добивате ваучер од 500 денари на свечен фустан и ваучер од 3.000 денари на невестински фустан во Ателје Лемар.

  Ателје Лемар
 • Просветно дело

  За купени производи во вредност од над 2000 денари, во продавниците на „Просветно дело“ ширум Македонија,добивате попуст од 600 денари на направената сума.

  Просветно дело