Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Rovus Spray Mop Џогер со систем за распрснување

Photo
Video
-50%

Rovus џогерот со систем за распрснување е поедноставено решение за сите ваши потреби кога станува збор за чситењето на домот. Тоа нуди неверојатна рачка која се врти 360° и која ви овозможува лесно да ги чистите деловите до кои е тешко да се допре, а има и специјален отвор кој прска вода подеднакво врз површината и го оддржува нивото на влажност да биде соодветно за избранта површина.

Rovus Spray Mop Џогер со систем за распрснување

Редовна цена: 1.490,00 ден.


Специјална цена: 745,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Rovus џогерот со систем за распрснување е поедноставено решение за сите ваши потреби кога станува збор за чситењето на домот. Тоа нуди неверојатна рачка која се врти 360° и која ви овозможува лесно да ги чистите деловите до кои е тешко да се допре, а има и специјален отвор кој прска вода подеднакво врз површината и го оддржува нивото на влажност да биде соодветно за избранта површина.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Може да ротира 360°С и ги чисти и тешко достапните места

Дали сте уморни од наведнување и долгото триење за да го исчистите вашиот под? Новиот Rovus Spray Mop - џогерот со систем за распрсување ги знае сите тајни за вашиот дом да биде почист од кога и да е. Најдоброто од сè  е тоа што ќе чистите без многу напор, ефикасно, ефективно и брзо. Во комплетот добивате:

 • Основа која се врти 360°С.
 • резервоар за вода кој собира 350мл со мал дел за прскање, кој покрива голема површина.
 • Лесна рачка од алуминиум која може да се извади.
 • Подот брзо се суши и не остава траги на подот.

Rovus Spray Mop џогерот сега е достапен и во три нови и модерни бои:
бела, розева и зелена.

Кликнете тука и одберете ја Вашата омилена боја

Делот за контрола на влажноста ја штити секоја површина

Специјалниот дел за распрснување ефективно ја контролира влажноста и спречува можни штети. Затоа Rovus Spray Mop- џогерот со систем за распрснување е идеален за чистење на секакви видови површини меѓу кои:

 • ламинат
 • линолеум
 • плочки
 • мермер

Крпата од микрофибер чисти прашина и нечистотија

Крпата од микрофибер чисти повеќе прашина и нечистотија во однос на старомодните џогери за суво или мокро чистење. Ќе заштедите пари и време– Rovus Spray Mop - џогерот со систем за распрснување не работи на струја и потребно е само мала количина на вода или детергент.

Најдоброто е тоа што крпите од микрофибер може да се искористат до 120 пати!

Одличен дизајн и боја со супериорна фунцкионалност

Модерен дизајн и боја, тренди, компактен и цврст. Со овој џогер ќе чистите со една рака... и не само тоа, тој е долготраен и лесен.

Нови бои од најпродаваниот џогер

Лесно справете се со нечистотијата, прашината и дамките сега со џогерите во модерни бои: бела, розева и зелена.

Дополнителни информации

4 Едноставни чекори за мокро џогирање

Rovus Spray Mop - џогерот со систем за распрснување е едноставен и лесен за употреба. Само следете ги овие 4 чекори.

 • Ставете вода
 • Прикачете го резервоарот
 • Прснете
 • Џогирајте

Лесен и вграден резервоар за вода

Резерворарот за вода собира 350мл е многу лесен и има мала потреба од дополнување. Крпите од микрофибер многу ефективно ја собираат прашината, и џогерот лесно може да исчисти големи површини со употреба на многу малку вода или вода/детергент.

Меки крпи кои лесно се вадат и може повторно да се употребат

Џогерот користи крпи од микрофибер кои лесно може да се стават, извадат и исперат. Тие одлично апсорбираат течности и прашина, па така вашиот под ќе биде чист и сјаен за многу кратко време.

Технички карактеристики:

 • Материјал на основата: ПП
 • Материјал на резервоарот за вода: ПП
 • Материјал на рачката: АБС
 • Цевка: алуминиум и сунѓер
 • Големина на производот: 43 x 14.5 x 120 см
 • Капацитет на резервоарoт: 350мл
 • Големина на крпата за чистење:39 x 13 см
 • Материјал на крпата за чистење: 80% Полиестер/20% Полиамид - 775г/см3

Рецензии од купувачи 10 рецензии

5

11 рецензии

1-10 of 11

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Irena

www.topshop.com.mk

Odlicen
Najdobar djoger sto sum go imala do sega

Сања

www.topshop.com.mk

Препорачувам!
Брзо, лесно и супер чисто.

Филип

www.topshop.com.mk

ПРЕПОРАЧУВАМ
Уште еден производ кој топло го препорачува за сите времиња нарочито сега кога треба да се врши добро и темелно чистење. Место вода можете и некое средство како Дезинтал или било кое за дезинфекција. Перфектен џогер.

Simona

www.topshop.com.mk

*
Prakticen i olesnitelen za cistenje.

Маја

www.topshop.com.mk

*
Не би го менувала со ниту еден друг џогер, едноставно незаменлив :)

Tatjana

www.topshop.com.mk

*****
Zivotot mi go olesni, fantasticen e planiram uste eden da si poracam

Elisaveta

www.topshop.com.mk

.
imam kupuvano dzogeri od plasticharska i odma se rasipuvaat. Ovoj dzoger e najdobar nemaat shansi so nego nikoj

NADICA

www.topshop.com.mk

prekrasen proizvod cisti se kako sto e prikazano, go koristam duri i so sredstvo za cistenje na dzidnite plocki vo banjata, go preporacuvam na site

Aleksandra

www.topshop.com.mk

Aleksandra
Многу задоволна не остава траги како што другите крпи :D

Anne

www.topshop.com.mk

Anne
Најдобрата алатка за брзо и лесно чистење плочки, дрвени површини. Резервоарот за вода/ средство овозможува во секое време да го искористите, дури и пред да ви дојдат гости, оти нема потреба да носите со себе сад со вода во кој ќе ја перете крпата. Крпите се перат во машина, што е уште еден плус, за лесно одржување.
П.С интересен им е на децата за користење па така си добивате екстра помош при чистење :)

1-10 of 11