Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Storm Vac Правосмукалка, Класична перница и Рачен сечко

Photo
Video

3во1 правосмукалката која може да се користи како вертикална, рачна или полу-рачна, за отстранување на нечистотии, прашина и ѓубре од секоја површина. Мека класична перница, полнета со Wellsleep® напредни микровлакна и збогатена со алое вера за да ја разгали вашата кожа и да ви помогне да заспиете. Подгответе ги оброците полесно со новиот сечко Brava Chop Express XXL.

Специјална понуда! Нарачајте Storm Vac Правосмукалка, Класична перница и Рачен сечко за само 3.990 ден.
Storm Vac Правосмукалка, Класична перница и Рачен сечко
10.740,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

3во1 правосмукалката која може да се користи како вертикална, рачна или полу-рачна, за отстранување на нечистотии, прашина и ѓубре од секоја површина. Мека класична перница, полнета со Wellsleep® напредни микровлакна и збогатена со алое вера за да ја разгали вашата кожа и да ви помогне да заспиете. Подгответе ги оброците полесно со новиот сечко Brava Chop Express XXL.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Паметен и лесен начин на чистење

Дали вашата правосмукалка е тешка и мачна за преместување? Дали со неа тешко се чистат дебелите теписи, аглите или просторот под мебелот? Тогаш, време е да ја погледнете новата Rovus Storm Vac Правосмукалка- лесно, повеќенаменско и моќно решение за чистење на домот, во компактно и стилско пакување.

Rovus Storm Vac V3
 • Rovus Storm Vac V3

  3во1 дизајн

 • Rovus Storm Vac V3

  ХЕПА филтер

 • Rovus Storm Vac V3

  Дизајн без ќеси

 • Rovus Storm Vac V3

  5м кабел

3-во-1 дизајн за да исчистите секаде во домот

Rovus Storm Vac Правосмукалката е паметно дизајнирана з да ви обезбеди повеќенаменска правосмукалка за најдобра цена. Додатоците кои лесно се местат прават оваа правосмукалката брзо и лесно да се претвори од вертикална во рачна. Заедно со класичната папуча, со низок профил за да ја собере под мебелот и додатокот за тесни отвори, лесно ќе ги исчистите тешко достапните места во домот каде што се собираат трошки, прашина, влакна од миленици и др. Со кабел од 5м, ќе можете да чистите без да треба често да го преместувате кабелот од еден во друг штекер.

Rovus Storm Vac V3

Класична перница со меки микровлакна

Dormeo Aloe Vera перницата е класична перница полнета со Wellsleep® напредни микровлакна и е неверојатно мека, благодарение на навлаката изработена од 100% меки микровлакна со алое вера финиш.

Алое вера, за природна мекост

Навлаката за перницата е збогатена со природен алое вера третман, кој го регенерира материјалот и го прави мазен и мек на допир.

Алое вера испорачува постојано проток на хранливи материи кои ќе ја направат кожата свежа и сјајна и дополнително, ја поттикнува регенерацијата на клетките на кожата, секој пат кога ќе легнете на перницата.

Сечкајте било каде и било кога

Исечете големи парчиња овошје, зеленчук, ореви, чоколадо и многу други состојки со само неколку повлекувања! Ова е едноставен производ кој не работи ниту на струја ниту на батерии и е одличен за сите типови кујни, па дури и за патување или кампување. Тој е компактен и лесен за користење, па едноставно го носите со себе каде и да патувате.

Само ставете ги состојките во садот, завртете и заклучете го капакот и повлечете ја лентата за да ги завртите сечилата. Сето ова се завршува за неколку секунди, со речиси воопшто да не вложите напор.

Дополнителни информации

Дополнителни информации:

Rovus Storm Vac V3 - Правосмукалка

 • Моќност: 600 W,
 • Волтажа: 220 – 240 V AC,
 • Фреквенција: 50-60 Hz,
 • Капацитет на садот за отпад: 700 мл.
 • Моќ на всмукување: 15 kPa
 • Хепа филтер
 • Должина на кабел: 5м.

Dormeo Aloe Vera Класична перница

 • Јадро: Wellsleep® напредни микровлакна
 • Висина: 15 см
 • Димензија: 50x70см.
 • Дормео линија: Comfort
 • Дормео програма: спиење
 • Навлака со импегрирана алое вера

Delimano Chop Express XXL Рачен сечко

 • Додатокот за сечкање со дури 5 ножеви.
 • Капацитет на садот е 500 мл.
 • Едноставен за чистење.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star