Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

 
[banner_timer]
 

Rovus Storm Vac Дополнителни филтри

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Комплет од два резервни HEPA филтри за правосмукалката Rovus Storm Vac. Едноставно заменете го нечистиот филтер со нов. Заштедете време и исчистете со помош на неверојатната моќ на Rovus Storm Vac.

Rovus Storm Vac Дополнителни филтри
490,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Комплет од два резервни HEPA филтри за правосмукалката Rovus Storm Vac. Едноставно заменете го нечистиот филтер со нов. Заштедете време и исчистете со помош на неверојатната моќ на Rovus Storm Vac.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Два резервни филтри за Rovus Storm Vac

Со дополнителните HEPA филтри, можете да го исчистите и најголемиот неред без да се намали всмукувачката моќ.    

  • 2 HEPA филтри кои се вадат и се мијат
  • Чистењето на филтрите помага да се намали губењето на всмукувачката моќ
  • Подготвени за употреба во секое време
  • Брз и ефикасно чистење без хемикалии
  • Еколошки  

Дом без алергени

HEPA филтрите кои се мијат ги заробуваат и најмалите честички како што се прашинските грини, мувлата и првутот од домашни миленичиња, и не дозволуваат тие да се вратат назад во воздухот. Кога чистите многу нечисти површини, филтрите побрзо се прљаат и се губи моќта на всмукување.  

За поефикасно и побрзо чистење

Со дополнителните HEPA филтри, вие ќе можете веднаш да го замените филтерот и да продолжите со чистењето без да губите време. Откако ќе завршите, едноставно зимијте ги под вода и можете повторно да ги користите.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.