Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Rovus Spray Mop V3 Џогер со систем за распрснување

Photo
Video
-40%

Rovus џогерот со систем за распрснување е поедноставено решение за сите ваши потреби кога станува збор за чситењето на домот. Тоа нуди неверојатна рачка која се врти 360° и која ви овозможува лесно да ги чистите деловите до кои е тешко да се допре, а има и специјален отвор кој прска вода подеднакво врз површината и го оддржува нивото на влажност да биде соодветно за избранта површина.

Rovus Spray Mop V3 Џогер со систем за распрснување

Редовна цена: 1.490,00 ден.


Специјална цена: 890,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Rovus џогерот со систем за распрснување е поедноставено решение за сите ваши потреби кога станува збор за чситењето на домот. Тоа нуди неверојатна рачка која се врти 360° и која ви овозможува лесно да ги чистите деловите до кои е тешко да се допре, а има и специјален отвор кој прска вода подеднакво врз површината и го оддржува нивото на влажност да биде соодветно за избранта површина.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Џогер со систем за рапрснување и можност за ротација и до 360°

Новиот Rovus џогер со систем за распрснување е ефикасен производ со кој вашите подови ќе бидат беспрекорно чисти.

Карактеристики:

 • можност за ротација од 360°
 • Сад со капацитет од 350мл
 • Лесна алуминиумска рачка
 • Не остава траги на подот

Rovus spray mop е достапен и во виолетова боја.

Нарачајте виолетов џогер

Можноста за контрола на влажноста ја штити секоја површина

Уникатната прскалка ја насочува течноста и ја контролира влажноста за да се спречи можно оштетување. Ова го прави овој џогер идеален за чистење на сите видови на подлоги, вклучувајќи и:

 • ламинат
 • линолеум
 • плочки
 • мермер и друго...!

Крпата од микрофибер чисти прашина и нечистотија

Крпата од микрофибер чисти повеќе прашина и нечистотија во однос на старомодните џогери за суво или мокро чистење. Ќе заштедите пари и време– Rovus Spray Mop - џогерот со систем за распрснување не работи на струја и потребно е само мала количина на вода или детергент.

Најдоброто е тоа што крпите од микрофибер може да се искористат до 120 пати!

Одличен дизајн и боја со супериорна фунцкионалност

Модерен дизајн и боја, тренди, компактен и цврст. Со овој џогер ќе чистите со една рака... и не само тоа, тој е долготраен и лесен.

Нови модерни бои

Џогерот со систем за распрснување е сега достапен и во бела, розева и зелена боја.

Дополнителни информации

4 едноставни чекори

Rovus Spray Mop се користи брзо и едноставно. Само следете ги овие 4 чекори:

 • Додадете вода
 • Наместете го резервоарот
 • Прснете
 • Пребришете

Лесен резервоар за вода

Резервоарот е со капацитет од 350мл, што е сосема доволно затоа што микрофибер крпата има неверојатен капацитет за собирање на нечистотии.

Меки крпи кои лесно се вадат и може повторно да се употребат

Џогерот користи крпи од микрофибер кои лесно може да се стават, извадат и исперат. Тие одлично апсорбираат течности и прашина, па така вашиот под ќе биде чист и сјаен за многу кратко време.

Технички карактеристики:

 • Материјал на основата: ПП
 • Материјал на резервоарот за вода: ПП
 • Материјал на рачката: АБС
 • Цевка: алуминиум и сунѓер
 • Големина на производот: 43 x 14.5 x 120 см
 • Капацитет на резервоарoт: 350мл
 • Големина на крпата за чистење:39 x 13 см
 • Материјал на крпата за чистење: 80% Полиестер/20% Полиамид - 775г/см3
Технички карактеристики
Дополнителни информации Димензии: 43 x 14.5 x 120 см.
Капацитет на резервоарот: 350 мл.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star