Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

CYBER MONDAY распродажба

CYBER MONDAY распродажба

Најголемите попустите важат и денес

-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Попусти за ПЕТОК 13-ти

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

Дојде петок 13-ти, а со него и страшно добрите попусти.

ДО
-70%
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Зимска акција

Зимовий розпродаж! - до -80%

-80%
 
[banner_timer]
 

Rovus Spray Mop V3 Џогер со систем за распрснување

Photo
Video
-50%

Rovus џогерот со систем за распрснување е поедноставено решение за сите ваши потреби кога станува збор за чситењето на домот. Тоа нуди неверојатна рачка која се врти 360° и која ви овозможува лесно да ги чистите деловите до кои е тешко да се допре, а има и специјален отвор кој прска вода подеднакво врз површината и го оддржува нивото на влажност да биде соодветно за избранта површина.

Rovus Spray Mop V3 Џогер со систем за распрснување

Редовна цена: 1.980,00 ден.


Специјална цена: 990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времено на испорака, одберете од дадените опции.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Rovus џогерот со систем за распрснување е поедноставено решение за сите ваши потреби кога станува збор за чситењето на домот. Тоа нуди неверојатна рачка која се врти 360° и која ви овозможува лесно да ги чистите деловите до кои е тешко да се допре, а има и специјален отвор кој прска вода подеднакво врз површината и го оддржува нивото на влажност да биде соодветно за избранта површина.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Џогер со систем за рапрснување и можност за ротација и до 360°

Новиот Rovus џогер со систем за распрснување е ефикасен производ со кој вашите подови ќе бидат беспрекорно чисти.

Карактеристики:

 • можност за ротација од 360°
 • Сад со капацитет од 350мл
 • Лесна алуминиумска рачка
 • Не остава траги на подот

Rovus spray mop е достапен и во виолетова боја.

Нарачајте виолетов џогер

Можноста за контрола на влажноста ја штити секоја површина

Уникатната прскалка ја насочува течноста и ја контролира влажноста за да се спречи можно оштетување. Ова го прави овој џогер идеален за чистење на сите видови на подлоги, вклучувајќи и:

 • ламинат
 • линолеум
 • плочки
 • мермер и друго...!

Крпата од микрофибер чисти прашина и нечистотија

Крпата од микрофибер чисти повеќе прашина и нечистотија во однос на старомодните џогери за суво или мокро чистење. Ќе заштедите пари и време– Rovus Spray Mop - џогерот со систем за распрснување не работи на струја и потребно е само мала количина на вода или детергент.

Најдоброто е тоа што крпите од микрофибер може да се искористат до 120 пати!

Одличен дизајн и боја со супериорна фунцкионалност

Модерен дизајн и боја, тренди, компактен и цврст. Со овој џогер ќе чистите со една рака... и не само тоа, тој е долготраен и лесен.

Нови модерни бои

Џогерот со систем за распрснување е сега достапен и во бела, розева и зелена боја.

Дополнителни информации

4 едноставни чекори

Rovus Spray Mop се користи брзо и едноставно. Само следете ги овие 4 чекори:

 • Додадете вода
 • Наместете го резервоарот
 • Прснете
 • Пребришете

Лесен резервоар за вода

Резервоарот е со капацитет од 350мл, што е сосема доволно затоа што микрофибер крпата има неверојатен капацитет за собирање на нечистотии.

Меки крпи кои лесно се вадат и може повторно да се употребат

Џогерот користи крпи од микрофибер кои лесно може да се стават, извадат и исперат. Тие одлично апсорбираат течности и прашина, па така вашиот под ќе биде чист и сјаен за многу кратко време.

Технички карактеристики:

 • Материјал на основата: ПП
 • Материјал на резервоарот за вода: ПП
 • Материјал на рачката: АБС
 • Цевка: алуминиум и сунѓер
 • Големина на производот: 43 x 14.5 x 120 см
 • Капацитет на резервоарoт: 350мл
 • Големина на крпата за чистење:39 x 13 см
 • Материјал на крпата за чистење: 80% Полиестер/20% Полиамид - 775г/см3
Технички карактеристики
Дополнителни информации Димензии: 43 x 14.5 x 120 см.
Капацитет на резервоарот: 350 мл.

Рецензии од купувачи 4 рецензии

4,25

4 рецензии

4 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Lenka

www.topshop.sk

17.4.2018

Odporúčam
Super vec, veľmi ľahko sa s tým robí

Lenka

www.topshop.sk

17.4.2018

Odporúčam
Super vec, veľmi ľahko sa s tým robí

Aga

www.dormeo.lv

16.4.2018

kalpo labi
Ļoti ērts un parocīgs mājas rīks. Lietoju jau divus gadus. Kalpo labi.

Elis

www.top-shop.lv

15.4.2018

neietektu.
Man uzdāvināja. Ja pašai būtu jāpērk, nepirktu. Iespējams, man brāķis-nefiksējas saliekamais kāts - tas knibucītis, uz kā jānofiksējas, par īsu, kāts atdalās.
Mokas, ne uzmazgāšana.
Labdien, Annija! Iespējams, ka jums gadījies brāķis. Lai apmainītu preci pret jaunu, sazinieties ar klientu servisu pa tālruni 67807675 Top Shop komanda.

4 производ(и)