Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Rovus Nano Рачен апарат на пареа

Photo
Video
-46%

Чистиот дом и правилната хигиена, сега се поважни од било кога. Користете ја природната моќ на пареата за да го исчистите и дезинфицирате домот со овој втор производ од Nano линијата. Ослободете се од нечистотијата, маснотијата и дури 99% од бактериите и вирусите на сите површини. Ефектот е зајакнат со nano технолгијата за подлабинско и побрзо чистење.

Rovus Nano Рачен апарат на пареа

Редовна цена: 4.990,00 ден.


Специјална цена: 2.690,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Чистиот дом и правилната хигиена, сега се поважни од било кога. Користете ја природната моќ на пареата за да го исчистите и дезинфицирате домот со овој втор производ од Nano линијата. Ослободете се од нечистотијата, маснотијата и дури 99% од бактериите и вирусите на сите површини. Ефектот е зајакнат со nano технолгијата за подлабинско и побрзо чистење.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Искусете ефикасно длабинско чистење со Rovus nano технологијата

Целосно природната моќ на пареата чисти и дезинфицира без употреба на штетни хемикалии.

 • Елиминира 99,9 % од бактериите и вирусите од различни површини и материјали
 • Чисти тврдокорни дамки, маснотија и нечистотија
 • Ги отстранува алергиите за помала иритација
 • Намалете ги непријатните мириси од милениците, од пушење и друго
Rovus Nano Hand Steamer

Nano технологија за поголема моќ со помалку труд

Rovus Nano Рачниот апарат на пареа има специјално дизајнирана коморо за пареа која паметно ја контролира температурата, притисокот и брзината на загреаната вода, за да можат молекулите на водата да се судираат едни со други додека не добијат нано големина. Овие ултра мали молекули можат да навлезат длабоко во површината која сакате да ја исчистите, сушејќи ја брзо и оставајќи ја чиста, дезинфицирана и безбедна.

Nano пареата (лево) споредена со обична пареа (десно) - Честичките на Nano пареата навлегуваат длабоко до микро ниво на материјалот

Ослободете се од маснотии, нечистотија, бактерии и вируси на еколошки начин

Овој рачен апарат на пареа го олеснува чистењето и одржувањето на хигиената во домот, канцеларијата, автомобилот и секаде. Сето ова, без употреба на штетни и скапи хемикалии, само со вода. Апаратот се загрева за помалку од 10 секунди и потоа ви овозможува 13 минути непрекинато чистење со пареа на температура од 120°C, доволно да се справи со најтешките дамки.

Rovus Nano Hand Steamer Rovus Nano Hand Steamer Rovus Nano Hand Steamer Rovus Nano Hand Steamer

Основните додатоци кои ви се потребни низ домот

Производот доаѓа со специјално дизајниран конусен додаток, округла четка и додаток за текстил за максимална употреба со еден апарат:

1 Конусниот додаток за подетална работа - едноставно насочете и потоа ослободете ја пареата за да ги отстраните сите нечистотии и остатоци од најтешко достапните места, од подови до тавани, внатре или надвор.

 • Rovus Nano Hand Steamer
 • Rovus Nano Hand Steamer
 • Rovus Nano Hand Steamer

2 Округла четка со која ќе можете да додадете дополнителна моќ на пареата со тоа што ќе ги истриете тврдокорните дамки, маснотии и нечистотија од кујната, бањата, скарата или гаражата.

 • Rovus Nano Hand Steamer
 • Rovus Nano Hand Steamer
 • Rovus Nano Hand Steamer

3 Со додатокот за текстил безбедно ќе ги дезинфицирате играчките, постелнината, душеците, завесите, облеката и другите материјали.

 • Rovus Nano Hand Steamer
 • Rovus Nano Hand Steamer
 • Rovus Nano Hand Steamer

Rovus Nano Рачниот апарат на пареа има кабел од 2м и сад за вода од 350мл со систем против бигор за долгогодишна употреба.

Дополнителни информации

Дополнителни информации

 • Волтажа: 220-240 V~
 • Фрекфенција: 50-60 Hz
 • Моќност: 1100 W

Сетот содржи:

 • Апарат
 • Додаток за чистење / цевка
 • Округла четка
 • Додаток за текстил и дезинфекција
 • Крпа (за текстил)
 • Чашка за полнење вода
 • Упатство за употреба
Rovus Nano Hand Steamer

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star