Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 
Photo
Video
ПОДАРОК

Донесете ја циклонската технологија во вашиот дом со новата Rovus Nano Правосмукалката со сад за прашина. Компактнa правосмукалка со пристапна цена која комбинира силна моќ на всмукување со ХЕПА Х13 филтрација, која ги заробува и најситните нано честички. Има сад за прашина и филтер кои се мијат. Добивате и додатоци за чистење различни површини, мала четка и додаток за тесни отвори.

Специјална понуда, со ПОПУСТ и ПОДАРОК Rovus Ambient Mist Навлачнувач!
Nano Правосмукалка

Редовна цена: 10.990,00 ден.


Специјална цена: 7.990,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
Кратко инфо

Донесете ја циклонската технологија во вашиот дом со новата Rovus Nano Правосмукалката со сад за прашина. Компактнa правосмукалка со пристапна цена која комбинира силна моќ на всмукување со ХЕПА Х13 филтрација, која ги заробува и најситните нано честички. Има сад за прашина и филтер кои се мијат. Добивате и додатоци за чистење различни површини, мала четка и додаток за тесни отвори.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Вистинскиот микс на перформанси и цена за чист дом

Rovus Nano Правосмукалката со сад за прашина го има изгледот и перформансите кои ви се потреби, како и цена која ќе ја обожавате, со дизајн и квалитет по кои е познат Rovus. Совршениот баланс на големина и моќност, лесна за користење низ домот, со практични карактеристики.

Rovus Nano Canister Vac

Целосна контрола во вашите раце

Сите контроли се во рачката, за ергономска удобност и лесно користење, без потреба да се наведнувате и да ги барате малите копчиња додека чистите. Правосмукалката има кабел кој се собира од 5м, за да ги достигнете сите агли во собата и има максимална моќност од 700 W и моќ на всмукување од 18 kPa.

Rovus Nano Canister Vac
 • Rovus Nano Canister Vac

  Мултифункционална

 • Rovus Nano Canister Vac

  ХЕПА Х13 филтер

 • Rovus Nano Canister Vac

  5м кабел

 • Rovus Nano Canister Vac

  18 kPa моќ на всмукување

 • Rovus Nano Canister Vac

  Циклонска технологија

 • Rovus Nano Canister Vac

  Лесна

 • Rovus Nano Canister Vac

  За чистење различни површини

 • Rovus Nano Canister Vac

  Штеди пари

Додадена филтрација за 99,95% ефикасност при чистењето

Дополнителната чистота е загарантирана со додавањето на висококвалитетниот ХЕПА Х13 филтер на системот. Нуди 99,95% ефикасност за чистење, бидејќи ги отстранува и најситните нано честички и помага во спречување на секундарното загадување, како и во отстранувањето полен, алергени и др. од воздухот.

Rovus Nano Canister Vac

Моќна циклонска технологија

Срцето на системот е системот без ќеси, циклонска техологија, која ја всмукува нечистотијата, прашината, остатоците, влакната од миленици и др., спречувајќи тие да се вратат во собата. Заштедете пари и труд без да купувате ќеси за прашина. Проѕирниот сад за прашина од 2,5л ви овозможува да видите што сѐ ќе всмукате, што ви дава контрола и прегледност на процесот.

Rovus Nano Canister Vac

Повеќенаменски додатоци

Додатокот за чистење различни површини функционира одлично на тврди подови и теписи и е совршена за домови со различни површини или скали. Дополнителната 2-во-1 мала четка и додатокот за тесни отвори го олеснуваат чистењето на тесно достапните места.

 • Rovus Nano Canister Vac
 • Rovus Nano Canister Vac
 • Rovus Nano Canister Vac
Дополнителни информации

Сетот вклучува:

 • 1x Главна единица со високоефикасна четка и Х13 филтер
 • 1x Мала четка
 • 1x Додаток за тесни отвори
 • 1x Упатсто за употреба
Rovus Nano Canister Vac

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star