Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба! Заштедете до дури 70%.

Заштедете до дури 70%!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Резервни филтри за Rovus Nano Вентилатор

Photo
Video

Rovus Nano Вентилаторот и прочистувач на воздух ќе го направи домот побезбеден со тоа што ќе го отстрани поленот, иритациите и мирисите од воздухот, додека во исто време дезинфицира и ги уништува бактериите и микробите. Сега, вашиот апарат ќе биде во одлична состојба со специјално дизајнираниот резервен ХЕПА Х13 филтер кој ги заробува дури и најситните нано честички со 99,95% ефикасност.

Rovus Резервни филтри за Rovus Nano Вентилатор
1.390,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 2 до 4 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Rovus Nano Вентилаторот и прочистувач на воздух ќе го направи домот побезбеден со тоа што ќе го отстрани поленот, иритациите и мирисите од воздухот, додека во исто време дезинфицира и ги уништува бактериите и микробите. Сега, вашиот апарат ќе биде во одлична состојба со специјално дизајнираниот резервен ХЕПА Х13 филтер кој ги заробува дури и најситните нано честички со 99,95% ефикасност.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Овозможете му на вашиот Nano Вентилаторда работи во топ форма

Rovus Nano Вентилаторот е паметно, безбедно и стилско решение за топлиот воздух во затворен простор. Овој апарат ќе го излади воздухот и ќе ги отстрани загадувачите, иритирациите и микробите од воздухот. Овие неверојатни ефекти на чистење се постигнат со користење на UV-C светлина и моќен ХЕПА Х13 филтер. Сепак, со тек на време, нормално е филтерот да се запуши од прашина и нечистотија, правејќи го помалку ефикасен.

Специјално дизајниран за вентилаторот

Вашиот вентилатор секогаш нека биде подготвен за работа, благодарение на специјално дизајнираниот резервен филтер. Овој висококвалитетен ХЕПА Х13 филтер лесно с емонтира и работи со 99,95% ефикасност за да ги зароби дури најситните нано честички, брзо отстранувајќи ја прашината, поленот и другите иритации од воздухот. Филтерот е специјално третиран за да ги уништува бактериите при контакт, спречувајќи ширење на лоши мириси, обезбедувајќи чист воздух за дишење.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.