Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 
Photo
Video
-35%

Донесете ја елеганцијата на тропската ноќ во вашата спална соба, со оваа стилска нова постелнина. Изработена 100% зајакнат памук, за целосна природна мекост и цврстина. Достапна е во две бои и двостран дизајн, за 4 во 1 изглед. Висококвалитетен материјал со долготрајна боја за прекрасен изглед по секое перење.

Dormeo Dreamy palms Постелнина

Редовна цена: Од 2.990,00 ден. До


Специјална цена: Од 1.944,00 ден. До

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Донесете ја елеганцијата на тропската ноќ во вашата спална соба, со оваа стилска нова постелнина. Изработена 100% зајакнат памук, за целосна природна мекост и цврстина. Достапна е во две бои и двостран дизајн, за 4 во 1 изглед. Висококвалитетен материјал со долготрајна боја за прекрасен изглед по секое перење.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Донесете нова топлина и мекост во вашата спална соба

Поголема луксузност и смирувачки амбиент со оваа постелнина која го носи мирот на тропските ноќи во вашата спална соба. Со целосно природна мекост и висококвалитен памук, како и посветеноста на деталите по која е познат Dormeo.

Полесно до квалитетен сон

Сите знаеме дека квалитетниот сон е основа за продуктивен ден, кога ќе се разбудите одморени, освежени и полни со енергија. Тоа што е малку познато е важноста за уредувањето на спалната соба и создавање на вистинскиот амбиент за лесно заспивање секоја ноќ, со светли бои и меки материјали на кои ќе обожавате да се одморате.

4 изгледи од 1 сет

Новата Dormeo Dreamy Palms Постелнина комбинира практичен дизајн, висококвалитетни материјали и топол, смирувачки дизајн со тропски палми за создавање на вечерна атмосфера во која ќе обожавате да спиете. Постелнината е достапна во сина и сива боја, со двостран дизајн кој овозможува 4 изгледи во 1 сет, со вел вашата спална соба постојано да изгледа свежо.

Пријатен памук за мекост, цврстина и долготрајна убавина

Памукот е најдобриот материјал за изработката на постелнина, бидејќи е антиалергиски и одличен спроводник на топлина и ви помага да ви биде удобно цела ноќ. Оваа постелнина е изработена од зајакнат материјал, произведен со 100% целосно природен памук, со специјално ткаење кој го прави неверојатно мек. Со цел да се постигнат хигиенските стандарди кои ги заслужувате вие и вашето семејство, се препорачува да ја менувате вашата постелнина најмалку еднаш неделно, затоа добро е да се знае дека овој вид на памук останува цврст и ја задржува и зајакнува својата боја по секое перење.

Квалитетот започнува со деталите

Dormeo® произведува кревет и постелнина веќе дваесет години и разбира дека квалитетот започнува со деталите, Секоја навлака за перница и јорган се затвора со патент, кои ја прават постелнината лесна за менување. Целосно се пере 60°, со достапни димензии за јорган од 140x200 см и 200x200 см, додека навлаката за перница е со димензија 50x70 см.

Технички карактеристики
Дормео линија Trends
Дормео програма дневна соба

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ