Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Dormeo Aloe Vera Light Јорган, Rovus Навлажнувач и Aloe Vera Класична перница

Photo
Video

Aloe Vera јорганот е специјално дизајниран за потопли годишни времиња и за оние кои се потат во текот на ноќта. Rovus Ambient Mist е апарат со кој ќе го подобрите квалитетот на воздухот во вашиот дом, ќе ги отстраните непријатните мириси и ќе создадете удобна средина за живеење. Мека класична перница, полнета со Wellsleep® напредни микровлакна и збогатена со алое вера.

Специјална понуда! Нарачајте Dormeo Јорган, Rovus Навлажнувач и Aloe Vera Класична перница за само 3.990 ден.
Dormeo Aloe Vera Light Јорган, Rovus Навлажнувач и Aloe Vera Класична перница
10.050,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Aloe Vera јорганот е специјално дизајниран за потопли годишни времиња и за оние кои се потат во текот на ноќта. Rovus Ambient Mist е апарат со кој ќе го подобрите квалитетот на воздухот во вашиот дом, ќе ги отстраните непријатните мириси и ќе создадете удобна средина за живеење. Мека класична перница, полнета со Wellsleep® напредни микровлакна и збогатена со алое вера.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Aloe Vera Light јорганот (140x200 см.) има навлака со Aloe Vera за неверојатно меко чувство.

Специјално е дизајниран за потоплите годишни времиња.

Aloe Vera е проткаена во навлаката и на јорганот му дава поголема мекост и удобност.

Wellsleep® микровлакната имаат одлични термални способности и хипоалергени карактеристики.

Дополнително тие апсорбираат минимални количини на влага, што ги прави природно отпорни на дамки. Уникатната структура на воздушни џебови му дава на овој јорган дополнителен волумен.

Rovus Ambient Mist Навлажнувач - Направете го вашиот простор поздрав, посвеж и посветол

Канцелариите, дневните соби и спалните се обично места во кои поминуваме најголем дел од времето, па затоа треба идеално да ги прилагодиме на нашите потреби.

Rovus Ambient Mist ви нуди 3 неверојатни функции кои ќе ја подобрат атмосферата во собата за многу кратко време, и ќе ги направат вашите денови поздрави, посвежи и посветли.

 • навлажнувач: ја враќа влажноста во вашиот дом на нормално ниво
 • ароматизер: го исполнува просторот со неверојатна арома
 • амбиетално светло: создава магична атмосфера со 7 различни модели на светлина

Aloe Vera Класична перница со меки микровлакна

Dormeo Aloe Vera перницата е класична перница полнета со Wellsleep® напредни микровлакна и е неверојатно мека, благодарение на навлаката

изработена од 100% меки микровлакна со алое вера финиш.

Мека класична перница, полнета со Wellsleep® напредни микровлакна и збогатена со алое вера за да ја разгали вашата кожа и да ви помогне да заспиете. Висината е прилагодлива, што ја прави соодветна за сите положби на спиење. Се пере на 40°C и е со димензија 50x70см.

Дополнителни информации

Dormeo Aloe Vera Јорган Light

 • Димензија 140x200 см.
 • ПАКУВАЊЕ: јорганот е спакуван во кеса за вакумирање која можете да ја користите повеќе пати.
 • Препорачуваме перење со течни детергенти доколку има по закоравени дамки.
 • По перењето добро протресете го јорганот, исправете го и оставете го да се суши на рамна површина.

Rovus Ambient Mist Навлажнувач

 • Напон: 230 V;
 • Моќност: 12 W;
 • Капацитет на влажност: 60 мл/ч

Алое Вера Класична перница

 • Материјал Wellsleep® напредни микровлакна
 • Висина 15 см
 • Димензија 50x70см.
 • Навлака со импегрирана алое вера
Технички карактеристики
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star