Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Delimano Kitchen Robot Додаток - Сет за сечкање и рендање

Photo
Video

Delimano додаток за Кујнски робот за рендање и сечкање. Во Сетот добивате пластична основа со додаток за туркање и 3 додатоци за сечкање и рендање.

Delimano Kitchen Robot Додаток - Сет за сечкање и рендање
1.990,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Delimano додаток за Кујнски робот за рендање и сечкање. Во Сетот добивате пластична основа со додаток за туркање и 3 додатоци за сечкање и рендање.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Брзо сечење и совршено тенки парчиња во било кое време!

Наместо да купите апарат за сечкање или ренде, едноставно надоградете го вашиот Delimano кујнски робот со Сетот за сечкање и рендање! Ова е едноставен додаток кој ќе ви овозможи голема помош во процесирањето на скоро сите видови овошје, зеленчук и други работи.

Мајстор за правење салати во вашата кујна

Овој сет е достапен со три, лесни за замена, нерѓосувачки челични конуси за – сечкање, грубо рендање и фино рендање. Овој комплет е корисен секојпат кога ќе подготвувате свежи салати, парчиња или кога се рендаат поголеми парчиња на свежо овошје од вашата градина, кога се мелат ореви или чоколадо за подготвување на торти, па и за рендање сирење и уште многу други состојки! За вашите прсти да бидат безбедни, овој комплет исто така вклучува и практичен пластичен потиснувач.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star