Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Луди зимски попусти

Луди зимски попусти - Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

Кога ако не сега? Не ги пропуштајте попустите до дури 60%!

 
[banner_timer]
 

Delimano Joy Тостер за лепчиња

Во моментот нема залиха
Photo
Video

Уживајте во совршено испечено лепче според вашите желби, благодарение на Delimano JOY Тостерот. Достапни се 7 нивоа на печење. Неговиот дизајн ви овозможува да го надгледувате печењето на лепчето и лесно и безбедно вадење.

Delimano Joy Тостер за лепчиња
1.490,00 ден.
Изберете
Нема на залиха, побарајте нè на 02 3094-550
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
Кратко инфо

Уживајте во совршено испечено лепче според вашите желби, благодарение на Delimano JOY Тостерот. Достапни се 7 нивоа на печење. Неговиот дизајн ви овозможува да го надгледувате печењето на лепчето и лесно и безбедно вадење.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Уживајте во совршено испечено лепче според вашите желби, благодарение на Delimano Joy Тостерот. Достапни се 7 нивоа на печење.

Неговиот дизајн ви овозможува да го надгледувате печењето на лепчето и лесно и безбедно вадење. Тостерот има и рачка за подигнување на лепчето, па така, уште полесно ќе го извадите. Исто така, има е оддел за трошки, кој лесно се вади и чисти. 

Функции:

 • Одмрзнување
 • Загревање
 • Откажување
 • 7 нивоа на температура
 • 750W
 • 220-240V 50/60Hz

Предности:

 • Тостер за 2 кришки леб – совршен за подготвување појадок само за вас или за целото семејство
 • Функција за центрирање - за да подготвувате лепче, подеднакво испечен од двете страни
 • Оддел за трошки - трошките кои ќе паднат од кришките леб, брзо ќе ги исчистите благодарение на делот кој лесно се вади и се чисти
 • Рачка за подигнување - без грижа дека ќе се изгорите, благодарение на оваа рачка, лесно ќе ги извадите сите помали парчиња леб
 • Одмрзнување/Загревање/Откажување
 • Дел за кабелот - во долниот дел на тостерот има специјално дизајниран простор каде можете да го ставите кабелот
 • Висококвалитетни материјали – куќиштето е изработено од висококвалитетна пластика, па така, надворешниот дел нема да се загрее додека работи тостерот

Рецензии од купувачи 1 рецензии

5

1 рецензии

1 производ(и)

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Bona

www.topshop.com.mk

Go obozavame
Vkusno prakticno i lesno za sekojdnevno pravenje sovrsen poiadok ili vecera za celoto moe semejstvo. Gi macklame lepcinjata bukvalno so se. So puter so med stavame kaskaval odozgore pa so kecap i so sto li uste ne. Ednostavno go obozaveme ovoj toster na delimano i nemozeme bez nego.

1 производ(и)

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.