Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*
 • 100% Безбедно купување
 • Вистински избор
 • Плаќање на рати

Dormeo Aloe Vera Двоен јорган

Aloe Vera Двоен јорган Dormeo
Photos
 • Видеа
 • Слики
Aloe Vera Двоен јорган Dormeo Aloe Vera Двоен јорган Dormeo
-43%
Dormeo Aloe Vera Двоен јорган

SKU: 99-1000070129

Неверојатно мек и удобен јорган полнет со Wellsleep влакна збогатени со Алое Вера.

* Задолжителни полиња

Редовна цена: 2.990,00 ден.


Специјална цена: 1.690,00 ден.

Јавете ни се на 02 3094-550
Детали за производот

Покријте се со неверојатно мекиот и пријатен двоен јорган со Алое Вера

Уживајте во свежата, мека и топла прегратка секоја ноќ.

Алое Вера јорганот од Дормео е двоен јорган исполнет со Wellsleep влакна, и навлака која е збогатена со Алое Вера.

2во1 јорган за удобен сон во текот на целата година

Ако сакате да го замените дебелиот јорган за полесна летна прекривка, тогаш овој двоен јорган е вистинскиот за вас. Алое Вера двојниот јорган е направен од 2 одделни јоргани, потенок и подебел. Дополнително, можете да ги споите еден со друг и да добиете идеален јорган за најстудените ноќи.  

 

Дизајниран за релаксиран сон и за наспани утра

Dormeo Aloe Vera двојниот јорган е дизајниран за да ви обезбеди неверојатна удобност, пријатен допир и едноставно одржување. Навлаката е збогатена со Алое Вера.

Придобивки:

 • Збогатен со Алое Вера
 • Обезбедува свежа и сува средина за спиење
 • 2во1: два јоргани кои се спојуваат
 • Полнет со Wellsleep микровлакна
 • Екстра мек и удобен
 • Дише
 • Може да се користи во текот на целата година
 • Едноставен за одржување
 • Се пере во машина на 60°C
 • Хипоалерген
Технички карактеристики
Димензија 140x200см, 200x200см.
Дормео линија Comfort
Дормео програма спиење
Навлака Пакување: 100% полиестер (softdream микровлакна) со Алое Вера
Полнење 50% вискоза / 50% полиестер (Wellsleep® микровлакна),150gsm & 250 gsm
Се пере во машина 60°C
Сезона цела година

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

 
1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Оценка