Нема производи во вашата кошничка.

BLACK FRIDAY ФИНАЛЕ!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

Со попусти од -20% до -70% и ДОПОЛНИТЕЛНИ -10% ПОПУСТ во кошничка!

 
[banner_timer]
 

Wellneo 3D Шиатсу Масажер за целото тело

Photo
Video
-41%

Дали сте под стрес и заради тоа чувствувате болка во вратот и рамената? Дали ви е потребно опуштање и разнежување? Wellneo 3D Шиатсу масажерот за целото тело е одличен начин да се ослободите од болките во мускулите, да го опуштите целото тело и да одвоите малку време кое ќе го посветите на себе си.

Специјална понуда! Нарачајте го Wellneo 3D Шиатсу Масажерот за само 3.690 ден и ќе добиете и ПОДАРОК Aloe Vera Класична перница.
Понудата важи уште
Wellneo 3D Шиатсу Масажер за целото тело

Редовна цена: 6.290,00 ден.


Специјална цена: 3.690,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: до 7 работни дена.
 • Кратко инфо
 • Детали за производот
 • Дополнителни информации
 • Технички карактеристики
Кратко инфо

Дали сте под стрес и заради тоа чувствувате болка во вратот и рамената? Дали ви е потребно опуштање и разнежување? Wellneo 3D Шиатсу масажерот за целото тело е одличен начин да се ослободите од болките во мускулите, да го опуштите целото тело и да одвоите малку време кое ќе го посветите на себе си.

Дознајте повеќе
Детали за производот

За овој производ е достапна ПРЕМИУМ Дополнителна гаранција. Повеќе за Премиум гаранцијата, дознајте ТУКА.

Уникатна и незаборавна 3D масажа на вашето тело

Wellneo 3D Шиатсу масажерот за целото тело  комбинира 4 терапии во една – шиатсу, масирање, затоплување и ароматерапија. Тоа нуди одличен начин да се ослободите од тензијата и болката, да се намали стресот, да се подобри циркулацијата на крвта, да се зголеми флексибилноста, да се ослободите од неудобноста и да ви обезбеди ефективен и релаксирачки третман.

Wellneo 3D шиатсу масажерот за целото тело нуди голем број неверојатни работи како  феноменална 3D шиатсу масажа со 8 ротирачки глави за масирање, затоплувачка терапија и ароматерапевтски џеп.

Откријте ја моќта на Шиатсу масажата

Шиатсу е форма на масажа со притискање на прстите и една од најважните техники за масирање. Нежното удирање и техниките за притискање се користат за да се разбудат животните сили и да ги охрабрат да протечат низ телото. Целта на оваа масажа не е само да се олесни тензијата туку и да се оптимизира протокот на животната сила како и да се хармонизираат телото и душата.

Шиатсу масажата со длабинско масирање со помош на Wellneo 3D шиатсу масажерот за целото тело ефективно ги ослеснува затегнатите мускули со четири големи и четири помали ролери,  покривајќи голем опсег на ткиво кое се масира и нуди интензивна масажа која се чувствува како шиатсу масажа спроведена со вистински раце.

Уживајте во додатоците кои ќе направат вашата масажа да биде уште попријатна

Ролерите за масажа се опремени со опцијата за загревање  и уникатната комбинација на интензивна шиатсу масажа со топлина која зрачи прави масажата да биде поефективна и порелаксирачка. Ароматерапевтскиот џеп  може да се користи заедно со етерични масла по ваш избор.

Вистинска шиатсу масажа во удобноста на вашиот дом

Сега вие конечно можете да уживате во шиатсу мсажа без да морате да го нашуштите вашиот дом. Вие повеќе не морате да чекате да закажувате за масажа или да возите долго за да добиете масажа – едноставно вклучете го Wellneo 3D шиатсу масажерот за целото тело  и да уживате во вашето опуштање.

Вие можете да го користите Wellneo 3D шиатсу масажерот за целото тело врз различни делови од телото: вратот, рамењата, подлактите, бедрата, грбот и горните и долните делови од нозете.

Дополнителни информации

Придобивки од Шиатсу масажата:

 • Длабоко мускулна и ткивна релаксација
 • Ве ослободува од стресот и помага за справување со стресот
 • Го зголемува нивото на кислород во клетките
 • Го ослободува телото од токсини
 • Зголемена флексибилност на телото
 • Ја подобрува циркулацијата на крвта во телото
 • Ја намалува менталната вознемиреност
 • Ја балансира (чи) енергијата
 • Ја зголемува менталната и духовната свест
Технички карактеристики
Дополнителни информации Волтажа: 12 V DC
Струја: 2000mA
Моќност: 24 W
Адаптер: Модел број: TY1200200e1mn
Влез: 100-240V~, 50/60Hz, 0,8A
Излез: 12V DC, 2,0A

Рецензии од купувачи 10 рецензии

4,95

15 рецензии

1-10 of 15

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Стефанија

www.topshop.com.mk

најдобрата масажа
Мојата работа ми налага во текот на денот да сум постојано на нозе затоа првото нешто што го правам кога ке стигнам дома е масажа и целосно опуштање со Велнео 3D масажерот и на тој начин сум полна со енергија за наредниот ден.

Драгана

www.topshop.com.mk

Совршено
Како некој што се занимава со масажи, морав да го пробам и сум презадоволна, најдобро потрошени пари. Како сама да се масирам :)

Jovka

www.topshop.com.mk

Vrvna masaza
Vekje nemam potreba od odenje na masazi. Ova e mojot omilen masazer, ne go menuvam za niedna cena. Fala vi sto postoite i ni go olesnuvate zivotot so vasite proizvodi.

Sabi

www.topshop.com.mk

Masazher
Masazerot e odlichen, navistina masira mnogu slicno na relana masaza. Ona shto e posebno dobro e nachinot na koj se drzhi dodeka te masir, ednostavno si gi stavash racete da ti odmaraat.

Александар

www.topshop.com.mk

Најдобра масажа
Најдобра масажа што сум ја имал до сега на мојот грб

Marija

www.topshop.com.mk

Super
Masazerot e odlichen, navistina masira mnogu slicno na relana masaza. Gi opusta muskulite so razlicnite programi i so opcijata za toplia. Samo me interesira, dali ima timer za isklucuvanje, dali treba da se iskluci avtomatski po opredeleno vreme (kako zastitna merka)?

М

www.topshop.com.mk

Стујардеса
Работам како стујардеса, на високи потпетици по цел ден. Честа причина за болките во грбот, особено зоните околу вратот и половината се постојаната промена на воздушниот притисок, неочекуваните турбуленции, стресот. Откако го открив овој масажер, секој пат после работа со нетрпение чекам да се вратам дома и да се измасирам. Мене навистина ми помогна. Иако го добив како подарок, мислам дека цената е солидна за ефектот.

Марија

www.topshop.com.mk

Топ производ
Најдобро нешто што сум си купила за себе оваа година. Одлична работа

Emilija

www.topshop.com.mk

стварно е "како човек да те масира"
Штета што немаме навика да пишуваме коментари за производите што ги купуваме, а навистина помага кога ќе прочиташ препорака од претходни купувачи.
Имено, се мислев за масажеров, некако скап ми се гледаше. На крај решив да го купам и стварно е "како човек да те масира". Ептен го препорачувам. Она што е посебно добро е начинот на кој се држи додека те масира, едноставно си ги ставаш рацете да ти одмараат. Многу е попрактичен од другите масажери.

Emilija

www.topshop.com.mk

стварно е "како човек да те масира"
Штета што немаме навика да пишуваме коментари за производите што ги купуваме, а навистина помага кога ќе прочиташ препорака од претходни купувачи.
Имено, се мислев за масажеров, некако скап ми се гледаше. На крај решив да го купам и стварно е "како човек да те масира". Ептен го препорачувам. Она што е посебно добро е начинот на кој се држи додека те масира, едноставно си ги ставаш рацете да ти одмараат. Многу е попрактичен од другите масажери.

1-10 of 15