Нема производи во вашата кошничка.

Клуб 5*

Есенски попусти

Есенски попусти - Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

Оваа есен искористете ги најголемите попусти, дури до 70%

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Само вечерва 18:00-06:00

Само вечерва 18:00-06:00 - Дополнителни 10% попуст.

Дополнителни 10% попуст.

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Titan Twist 2 микрофибер навлаки

Photo
Video
-69%

Исчистете ги подовите и прозорите. Револуционерните навлаки ви овозможуваат ефикасно чистење само со вода. Се перат во машина до 500 пати. Во комплетот добивате две навлаки за Титан Твист џогерот.  

Titan Twist 2 микрофибер навлаки

Редовна цена: 390,00 ден.


Специјална цена: 119,00 ден.

Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
За да го дознате времето на испорака, одберете од дадените опции.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
  • Технички карактеристики
Кратко инфо

Исчистете ги подовите и прозорите. Револуционерните навлаки ви овозможуваат ефикасно чистење само со вода. Се перат во машина до 500 пати. Во комплетот добивате две навлаки за Титан Твист џогерот.  

Дознајте повеќе
Детали за производот

Идеално исчистете ја секоја површина

Тајната на Титан Твист џогерот е во микрофибер навлаките со двоен слој кој претставува идеална комбинација од еленска кожа (со моќ на апсорпција) и милионите микровлакна (со моќ на валјак).

Одлични за плочки, мермер, керамика, порцелан, итн...

Титан Твист навлаките се идеално решение за голем број на подни површини, вклучувајќи плочки, мермер, керамика, порцелан, винил, дрво, ламинат, како и стакло - без употреба на хемикалии, само со вода.    

Се перат во машина до 500 пати

Кога ќе завршите со чистењето ставете ги во машина за перење за повторно да ги активирате микровлакната. Направени се да траат до 500 перења!

Технички карактеристики
Дополнителни карактеристики може да се пере во машина
Материјал најлон, полиестер

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star