Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Black Friday распродажба

Black Friday распродажба! Заштедете до дури 70%.

Заштедете до дури 70%!

Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Rovus Steam System Сет додатоци

Photo
Video

Сетот додатоци за Rovus Системот со пареа ќе ви овозможи уште подобри резултати при користење на апаратот. Сетот вклучува: 2 х метални четки, 2 х мали пластични четки, 2 х големи пластичкн четки и 2 х крпи за чистење. Со овие додатоци, секогаш ќе имате брзо и ефикасно решение за чистење на домот.

Rovus Steam System Сет додатоци
1.290,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 2 до 4 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Сетот додатоци за Rovus Системот со пареа ќе ви овозможи уште подобри резултати при користење на апаратот. Сетот вклучува: 2 х метални четки, 2 х мали пластични четки, 2 х големи пластичкн четки и 2 х крпи за чистење. Со овие додатоци, секогаш ќе имате брзо и ефикасно решение за чистење на домот.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Спротистави се и справи се со секоја задача во чистењето

Овој Rovus Систем го носи чистењето со пареа во вашиот дом, отстранувајќи нечистотија, маснотии, бактерии и микроби без употреба на хемикалии. Иако системот содржи сè што ви е потребно за да почнете, неговата функвионалност и употреба може да се зголеми со овој специјални дизајниран сет додатоци.

Сетот вклучува:

  1. Сет различни четки (2х метални, 2х мали пластични и 2х големи пластични) кои ќе ви помогнат да ги исчистите тешко достапните места и да ги остраните тврдокорните дамки. Лесни се за употреба овие четки совршено одговараат на системот и носат дополнителна моќ за чистење на домот. Можат да се користат за различни намени во различни соби - за кујната, бањата, гаражата или другите соби.
  2. Сет од микрофибер крпи кои обезбедуваат безбедно и полесно чистење на текстил - од облека до завеси, гарнитури и теписи. Може и да ги користите за бричење, чистење и дезинфицирање на повеќе површини во домот.

Имајте сè што ви треба за да го одржите домот чист, со Rovus Системот за чистење со пареа.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.

Последен прегледан производ

Последен прегледан производ