Нема производи во вашата кошничка.

Купи 1, Добиј 2!

Купи 1, Добиј 2! На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

На ваше барање, фантастичната двојна понуда повторно е тука!

 
Понудите важат уште:
[banner_timer]
 

Клуб 5* денови со најдобри понуди

Клуб 5* денови со најдобри понуди - Искористете ги попустите до 74% само сега!

Искористете ги попустите до 74% само сега!

 
[banner_timer]
 

Rovus Spray Mop Plus Сет додатоци

Photo
Video

Овој сет додатоци е совршен за Rovus Spray Mop Plus Џогерот. Со него, можете да ја продолжите употребата и да чистите уште повеќе површини, со повеќе контрола. Сетот вклучува 2 различни видови додатоци: за секојдневно чистење и за чистење на тврдокорни дамки. Сега, можете да се справите и со најтврдокорните дамки, без наведнување.

Rovus Spray Mop Plus Сет додатоци
390,00 ден.
Изберете
Јавете ни се на 02 3094-550
Достапно на залиха. Време на испорака: 3 до 5 работни дена.
  • Кратко инфо
  • Детали за производот
Кратко инфо

Овој сет додатоци е совршен за Rovus Spray Mop Plus Џогерот. Со него, можете да ја продолжите употребата и да чистите уште повеќе површини, со повеќе контрола. Сетот вклучува 2 различни видови додатоци: за секојдневно чистење и за чистење на тврдокорни дамки. Сега, можете да се справите и со најтврдокорните дамки, без наведнување.

Дознајте повеќе
Детали за производот

Совладајте го било кој неред - од лесни до најтврдокорни дамки

Rovus Spray Mop Plus Сетот додатоци ви носи дополнителна функционалност на вашиот Rovus Spray Mop Џогер Plus и ви помага да го одржувате домот почист со помалку труд и за помалку време.

Сетот вклучува два различни видови додатоци, специјално дизајнирани да одговораат на овој џогер и да се справат со различни видови нечистотии: 4 додатоци за секојдневно чистење кои се помеки, за чистење на полесни дамки и 2 потврди додатоци за потврдокорни дамки. 

Чист под без наведнување и ризик од болки или повреда

Изработени се од долготраен полиестер и најлон, овие додатоци лесно се прикачуваат на џогер и го прават чистењето на домот лесно и брзо. 

The Rovus Spray Mop Plus Сетот додатоци нуди брзо и доверливо решение на многу проблеми во чистењето на домот.

Рецензии од купувачи 0 рецензии

Што мислите за овој производ? *

1 1 ѕвездичка
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star

Нашите продавници се отворени.

Нарачувајте онлајн 24/7 со достава до дома #останидома.